It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Są też kapłani i łotrzyki!

Wizards & Warriors jest już dostępne, bez DRM, na GOG.COM.

RPG z perspektywy pierwszej osoby w stylu Wizardry powraca. Chcesz być słoniowatym Omphaazem, kocim Whiskah (widzenie w nocy, Panie!) czy nudnym człowiekiem? Stwórz sześcioosobową drużynę i przemierzaj krainę Gael Cerran, szukając zła, które zbyt długo pozostawało niezauważone – a przy okazji może w ręce wpadnie Ci też jakiś skarb. Rozpętaj piekło w lochach za pomocą magii oraz połączenia walki w czasie rzeczywistym i walki turowej. Jak za dawnych, dobrych czasów!
Już dostępne, więc wrzucam newsa :)
O I to wyglada fajnie:)Dawno nie bylo kakiejs starek gierki
Wygląda ekstra. Ale jak to możliwe, że o tym nie słyszałem? Ciężko się w ogóle dogooglać czegoś o tej grze..
avatar
ciemnogrodzianin: Wygląda ekstra. Ale jak to możliwe, że o tym nie słyszałem? Ciężko się w ogóle dogooglać czegoś o tej grze..
Ja kojarzę ten tytuł tylko dlatego, że czytałem o nim w jakimś magazynie o grach wiele lat temu. Co jest dziwne, biorąc pod uwagę, że za grę odpowiedzialny był David W. Bradley we własnej osobie (człowiek od Wizardry 5-7).
Świetnie w końcu widzieć ten tytuł na GOG! Głosowanie nie poszło na marne, jednak w grze jest kilka błędów typu nie działające lokacje w mieście co jest wielce niepokojące! Chodzi o błąd z "wchodzeniem" do budynków: w moim przypadku jak i w innych zapewne chodzi o Gildię Magów, Ratusz, i lewą bramę. Animacja nie działa.

EDIT:

Do pobrania w sieci jest łatka naprawiająca ten błąd do pobrania z tego linku ---> http:/ /jeffludwig.com/downloads/WW-townavi.zip

Niestety nie mogę zapostować linku do pliku, ale wystarczy, że usuniecie spację między slashami :)
Post edited September 06, 2018 by Chinczas
Podobno jest problem z 'lagującą' myszką u wielu graczy. Można spodziewać się rozwiązania? W innym wypadku kupno to małe ryzyko ;)