It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
PowerSlave Exhumed
Gatunek: akcja
E... e... e... ex... hume
Action!
No, dałem się oskubać. Gdybym wiedział wcześniej że GoG zamierza wydać ulepszoną wersję PowerSlavea, to bym kijem starej nie ruszał. Następnym razem jak coś będę chciał kupić na gogu to trzy razy pomyślę i zaczekam na przecenę albo kupię na Steamie.
avatar
Vooon: No, dałem się oskubać. Gdybym wiedział wcześniej że GoG zamierza wydać ulepszoną wersję PowerSlavea, to bym kijem starej nie ruszał. Następnym razem jak coś będę chciał kupić na gogu to trzy razy pomyślę i zaczekam na przecenę albo kupię na Steamie.
GOG powinien oferować jakąś zniżkę przy zakupie nowszej wersji dla posiadaczy starej, inaczej pojawiają się osoby właśnie takie jak Ty, które czują się oszukane.
Akurat tutaj goga bym nie winił. To zależy od wydawcy. Jak wychodziły ulepszone wersje BloodRayne 1 i 2 to posiadacze starszych wersji bezpłatnie je dostali :)
Ja bym jednak nie odcinał GOGa zupełnie od winy: klient nigdy nie wini dostawcy produktów do sklepu lecz sam sklep, przez co ten sklep traci na ocenach i marce. GOG mógł sam zadbać o takie rzeczy, bo leżą one w interesie jego przyszłych zysków.
Ciekawie wygląda ta gra.
A w temacie "skubania"... Nie ma wzmianki, by wersja ulepszona "zawierała" w pakiecie wersję poprzednią :(

wersja nierasowana (35.99 zł)
Powerslave

wersja podrasowana (71.99 zł)
PowerSlave Exhumed
Post edited February 11, 2022 by KillingMoon
avatar
KillingMoon: Nie ma wzmianki, by wersja ulepszona "zawierała" w pakiecie wersję poprzednią
Z tego co wiem, Powerslave Exhumed bazuje na wersji konsolowej, która podobno dość się różni od wersji DOS-owej.
avatar
KillingMoon: Nie ma wzmianki, by wersja ulepszona "zawierała" w pakiecie wersję poprzednią
avatar
Kerebron: Z tego co wiem, Powerslave Exhumed bazuje na wersji konsolowej, która podobno dość się różni od wersji DOS-owej.
Dziękuję za informację :) Rzeczywiście, trochę trudno mi się połapać w opisać obu gier i różnicach między nimi,
Bardziej szczegółowe informacje są w recenzjach i opisach obu, a szczególnie Powerslave Exhumed.

Z tego, co się zorientowałem, gdybym miał wybierać, nie brałbym obu, a jedynie Powerslave Exhumed jako opcję lepszą...
Post edited February 11, 2022 by KillingMoon
Gdzieś natrafiłem na informację, że wersja stara - "pecetowa" jest bardziej FPS, a ta nowa wersja - "konsolowa" jest bardziej jak metroidvania. Nowsza ogólnie jest uważana za dużo lepszą, ale są tacy co wolą starszą, bo podobno nie ma uciążliwego backtrackingu.