It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zostań prawdziwym ninją! Musisz być cichym, zwinnym i sprytnym, aby przechytrzyć swoich przeciwników w świecie cechującym się przepięknymi widokami oraz płynną animacją. Mark of the Ninja: Remastered już dostępny na GOG.COM z 60% zniżką, do 1 grudnia 2020, do godziny 15:00. Dzięki zaklętym tatuażom, wyostrzającym twoje zmysły w trudnych chwilach, bez szwanku odnajdziesz wyjście z każdej opresji.

Jeśli posiadasz oryginalną wersję Mark of the Ninja w swojej bibliotece, twoja zniżka wyniesie 75% (obowiązuje do 1 grudnia 2020, do godziny 15:00. Posiadacze Mark of the Ninja Special Edition oraz Special Edition Upgrade na GOM.COM otrzymają wersję Remastered za darmo!

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać nowości, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG.COM, aby dołączyć już teraz!
Dziękuję za darmowy upgrade, aczkolwiek dla użytkowników innych systemów niż Windows to raczej downgrade. Ech, kolejna gra wykastrowana z wersji MAC/Linux na GOG.com.

Poza tym gra wymiata i cena w promocji jest uczciwa. Ja z reguły nie znoszę skradanek, a Znak Nindży uwielbiam.