It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Gary Grigsby's War in the East oraz Gary Grigsby's War in the West już dostępne bez DRM! Zgarnij oba tytuły wraz z dodatkami 50% taniej do 12 kwietnia, do godziny 15:00.

Gary Grigsby’s War in the East jest duchowym spadkobiercą wspaniałej planszówki Eastern Front i komputerowych gier wojennych sprzed lat. To turowa strategia o II Wojnie Światowej, która swoim rozmiarem obejmuje cały Front Wschodni.

Gary Grigsby’s War in the West to z kolei najbardziej ambitna i dbająca o szczegóły gra wojenna, jaka dotychczas powstała. Jej akcja skupia się na wydarzeniach na Froncie Zachodnim podczas II Wojny Światowej. Rozpoczynając od najazdów na Sycylię i Włochy latem 1943 roku i dokonując późniejszej inwazji na Francję oraz wjeżdżając do Niemiec, War in the West pozwala graczom rzucić się w wir wszystkich działań wojennych podejmowanych przez Aliantów w Europie Zachodniej.
Żeby nie było zaległości :)
Gra moze i fajna ale cena...Jest okrutna:)Czekam na EU 4:)
Post edited April 05, 2019 by Gotrekus
Gry są warte tej ceny. War in the East kupiłem bodaj w 2013 roku i nadal gram. Nie znam lepszej strategii o froncie wschodnim. Zabiera dużo czasu. jeśli gra się pełną kampanię, ale można wybrać także mały scenariusz. Interfejs jest na tyle intuicyjny, że mogłem rozpocząć bez przeczytania instrukcji od deski do deski. Warto jednak poczytać przed rozgrywką np. o znaczeniu linii kolejowych. Rozegrany z kolegą scenariusz Operacja Uran wspominam cały czas :)