It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Dodatek Hellfire jest dostępny za darmo do każdego zakupu Diablo® na GOG.COM.

Stworzony przez Synergistic Software i wydany w 1997 roku Hellfire nie był oficjalnym produktem sygnowanym marką Blizzard, jednak ze względu na prośby graczy Diablo, Blizzard zdecydował się udostępnić dodatek jako darmową zawartość do każdego zakupu Diablo na GOG.COM.

Hellfire wprowadza niekanoniczną kampanię fabularną dla jednego gracza, w której bohaterowie muszą zmierzyć się z potężnym demonem o imieniu Na-Krul. Dodatek wprowadza również nową postać Mnicha, nowe rodzaje broni, nowe misje, lokacje, lochy i nowych wrogów. Dodatek Hellfire będzie dostępny po uruchomieniu oryginalnego Diablo.

Hellfire trafia na GOG.COM ze wsparciem wysokich rozdzielczości i aktualizacjami kompatybilności, które przystosowują dodatek do nowych systemów. Rozszerzenie jest dostępne za darmo dla wszystkich osób, które zakupią oryginalne Diablo na GOG.COM. Podstawowa wersja gry jest teraz dostępna z rabatem 10%, który obowiązuje do końca Summer Sale Festival, czyli do 17 czerwca, do godziny 23:59.
No i kolekcja pełna.
Dzieki GOG:)
high rated
gog.com jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :)
Wow <3 Rewelacyjnie
Ja mam takie pytanie, jak ktoś wcześniej kupił Diablo to dodatek od razu pojawi mu się w bibliotece?
avatar
goliat17: Ja mam takie pytanie, jak ktoś wcześniej kupił Diablo to dodatek od razu pojawi mu się w bibliotece?
tak
da się normalnie barba odblokować?
Post edited June 05, 2019 by Soban.
Pięknie! A myślałem, że ten dzien nie moze byc lepszy! Brawo GoG!
avatar
goliat17: Ja mam takie pytanie, jak ktoś wcześniej kupił Diablo to dodatek od razu pojawi mu się w bibliotece?
Tak, wystarczy zaktualizować grę \o/
No po prostu niewiarygodne. W myślach łudziłem się, że może za jakiś czas pojawi się Hellfire, że może dogadają się z "tym kimkolwiek, kto ma prawa do produktów Sierry" (jeśli to oni je mieli), no i bach. Zaktualizowało się przed chwilą :D. Dzięki.
Ale ładny gest.

Najpierw wydaliście Diablo, najbardziej wyczekiwaną tu grę. Startowa cena więcej niż przystępna. A teraz dorzucacie dodatek ludziom do biblioteki, chociaż spokojnie mógłby posłużyć wyciągnięciu dodatkowych pieniędzy albo podbiciu ceny zestawu. To takie rzeczy sprawiają, że ludzie kupują u Was czasem rzeczy, których w zasadzie nie potrzebują, bo mają je gdzieś indziej albo nie mają czasu na granie. Wy po prostu dajecie się lubić :)
avatar
goliat17: Ja mam takie pytanie, jak ktoś wcześniej kupił Diablo to dodatek od razu pojawi mu się w bibliotece?
avatar
ponczo_: Tak, wystarczy zaktualizować grę \o/
Dzięki za odpowiedź.
avatar
GOG.com: Dodatek Hellfire jest dostępny za darmo do każdego zakupu Diablo® na GOG.COM.

Stworzony przez Synergistic Software i wydany w 1997 roku Hellfire nie był oficjalnym produktem sygnowanym marką Blizzard, jednak ze względu na prośby graczy Diablo, Blizzard zdecydował się udostępnić dodatek jako darmową zawartość do każdego zakupu Diablo na GOG.COM.

Hellfire wprowadza niekanoniczną kampanię fabularną dla jednego gracza, w której bohaterowie muszą zmierzyć się z potężnym demonem o imieniu Na-Krul. Dodatek wprowadza również nową postać Mnicha, nowe rodzaje broni, nowe misje, lokacje, lochy i nowych wrogów. Dodatek Hellfire będzie dostępny po uruchomieniu oryginalnego Diablo.

Hellfire trafia na GOG.COM ze wsparciem wysokich rozdzielczości i aktualizacjami kompatybilności, które przystosowują dodatek do nowych systemów. Rozszerzenie jest dostępne za darmo dla wszystkich osób, które zakupią oryginalne Diablo na GOG.COM. Podstawowa wersja gry jest teraz dostępna z rabatem 10%, który obowiązuje do końca Summer Sale Festival, czyli do 17 czerwca, do godziny 23:59.
super
ciesze sie jak dziecko ...
Wielki plus i łapka w górę. Brawo GOG!