It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Chasm: The Rift, jeden z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych klasycznych FPS-ów, trafia do GOG z pełną obsługą 4K, ulepszonym dźwiękiem, osiągnięciami i w 12 wersjach językowych.
Gatunek: Akcja, Strzelanka

Promocja: rabat 10% do 17 października 2022, do godz. 21:00.
Kurdę czekałem aż ta gra wejdzie na Goga, ale 99zł za gre z 1997 roku to chyba lekka przesada.
Też jestem zawiedziony ceną, liczyłem na 30-40 zł z rabacikiem na początek 10%. Gra leci na listę życzeń.
Cena wysoka ale Baldur's Gate Dark Alliance nie przebili. ;) Kolejna gra na listę życzeń do kupienia w bliżej nieokreślonej przyszłości...
avatar
comendante77: Też jestem zawiedziony ceną, liczyłem na 30-40 zł z rabacikiem na początek 10%. Gra leci na listę życzeń.
Gdzieś na początku lat 2000 ta gra była w CD-Action na płycie którą mam, gazetę też, ale nie dam rady teraz jej znaleść
żeby sprawdzić dokładnie datę. Gra ma 25 lat i ta cena to jest szaleństwo.
avatar
artekok4: Gdzieś na początku lat 2000 ta gra była w CD-Action na płycie którą mam, gazetę też, ale nie dam rady teraz jej znaleść
żeby sprawdzić dokładnie datę. Gra ma 25 lat i ta cena to jest szaleństwo.
Był to numer CDA 64 (wrzesień 2001). Z tego co wiem, to tu jest całkiem nowy port (z obsługą rozdzielczości 4K, lepszą obsługą myszki, interface Vulcan/Direct X...), a oryginał z DOSBoxem jest jako dodatek. Ale fakt, że cena zdeczkę wysoka.
W którym miejscu znajduje się SAVE gry?
avatar
ChrisGriffin: W którym miejscu znajduje się SAVE gry?
%USERPROFILE%\Documents\Chasm\saves

Polecam stronke www.pcgamingwiki.com.
Po zainstalowaniu gry używając standalone installera ikona uruchamiająca grę jest "przycięta". Nie dzieje się tak z innymi grami. Proszę o naprawienie problemu.