It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przygotuj się na ponowne odwiedzenie Faerûn w dynamicznym, klasycznym hack’n’slashu !
Gatunek: akcja, RPG

Gotów na kolejne przygody RPG? Sprawdź naszą ofertę specjalną obejmującą dungeon crawlery.
Z ceną to ich poniosło nie mniej niż przy pierwszej części. Rozumiem, że port swoje kosztuje, ale mamy tu do czynienia z grą z 2004 roku. Poczekam na solidne obniżki i może jakiś bundelek obu części. :)
Cena by była ok, ale za dwupak a nie pojedynczo.
Wszystko fajnie, nie licząc ceny. Z tego co mi się wydaje to gry w 2004 kosztowały z 40-80 zł...
avatar
IgiPolski: Wszystko fajnie, nie licząc ceny. Z tego co mi się wydaje to gry w 2004 kosztowały z 40-80 zł...
Raczej kosztowały więcej. W tamtych czasach naturalna była jeszcze dysproporcja cenowa pomiędzy grami na PC, a na konsole. Oba Dark Alliance wyszły tylko na te drugie, więc siłą rzeczy kosztowały więcej. Przybliżona cena premierowa dla gier AAA na PC w tamtych czasach to było jakieś 100 zł.
Ja doskonale pamiętam te czasy, przez długi czas CD Projektowi wersje PC sprzedawał w cenie do 100 zł, konkurencja premiery wyceniała na 129 zł, zaś w przypadku gier na konsol nie mogliśmy liczyć na taryfę ulgową, wersje choćby na PS2 kosztowały ponad 200 zł.