It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Startując z polską wersją GOG-a obiecaliśmy Wam, że na samym spolszczeniu serwisu się nie skończy. Naszym celem jest dodawanie kolejnych polskich gier oraz polskich lokalizacji do już dostępnych tytułów, zapewnienie najwyższej jakości pomocy technicznej w języku polskim, jak i dostosowanie cen do realiów naszego rynku.

We współpracy z naszymi partnerami, w ostatnim czasie udało nam się wprowadzić setki pozytywnych korekt cenowych, w tym m.in. zaoferować polskim graczom wybór klasycznych gier za 9,99 zł. W związku z wprowadzeniem polskiej waluty przez Steam, niektórzy wydawcy zdecydowali się jednak zmodyfikować swoje ceny na tej platformie. Mogą przez to wystąpić różnice w cenach na te same tytuły dostępne na obu platformach - dotyczy to zarówno sytuacji, w których część gier na GOG-u jest dostępna taniej, jak i przypadków cen wyższych.

Chcemy Was zapewnić, że monitorujemy sytuację i reagujemy w każdym przypadku, kiedy gra oferowana na GOG-u ma wyższą cenę niż na Steamie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej uzyskać zgodę naszych partnerów na obniżenie cen ich produktów.

O rozwoju sytuacji będziemy informować w tym wątku.
avatar
verify: Mozecie zaczac od Original Sin 2 - zdecydowanie wole wersje od Was, bez DRM'a, ale roznica w cenie w tej chwili jest dosc znaczna.
To pierwsza pozycja na naszej liście ;)
avatar
Kamil_999666: Super, to gdzie te lokalizację? Wraz z startem Polskiej wersji weszło kilka przygodówek po Polsku ale do istniejących gier jak do tej pory nie dodaliście nic.
W miarę aktualna lista znajduje się w tym temacie na forum. Ciągle pracujemy też nad kolejnymi lokalizacjami, w tym nad pozyskaniem niektórych kultowych lokalizacji, które od lat pozostają niedostępne.
Szybki update - za zgodą naszych partnerów właśnie obniżyliśmy ceny Divinity: Original Sin 2 (161.89 zł), Hellblade: Senua's Sacrifice (107.99 zł) i Beat Copa (49.99 zł).

Pracujemy nad kolejnymi, chociaż sam proces potrwa pewnie jeszcze dłuższą chwilę.
Post edited November 17, 2017 by emter_pl
avatar
KatBozejZiemi: To jeszcze dajcie możliwość zarejestrowania pudełkowych gier które wydawał CDProjekt, tak jak to kiedyś można było na ichniejszej stronie (a wcześniej na gram.pl) i w ogóle będzie super.
Tamten program się zakończył i oferował zresztą bonusy związane z GOGiem w swoim finale. Obecnie możliwość odblokowywania kluczy pudełkowych na GOG-u zależy od wydawcy danej gry - takie oferty podajemy zawsze na tej stronie.

A w międzyczasie nowych, niższych cen doczekał się m.in. Cuphead i Superhot - nad kolejnymi wciąż pracujemy :)
avatar
Pawel1995: No i te ceny oczywiście wydają się za duże! Więc moje pytanie, czy są plany dodać program "regional pricing" GOGa do Gwinta?
Nie mamy takich planów.
Post edited December 25, 2017 by emter_pl