It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Cześć!

Ostatnio chandra wspominała o tym na Reddicie, więc pomyślałam, że warto wspomnieć także tutaj. :)

Może o tym wiecie, a może nie, ale co wtorek o 18:00 na naszym Twitchu odbywają się tzw. GOG Staff Streams, kiedy to pracownicy GOGa z różnych zespołów (takich jak Community Management, Customer Support, Product Management, Marketing itp.) grają w gry z naszego katalogu. Czasami organizujemy specjalne wydarzenia, takie jak GOG Showdown (GOG Stream Team vs GOG Staff), streamy, w których robimy cosplay, jak w przypadku KotOR II, lub zwykłe (ale równie zabawne) streamy, jak w przypadku np. Fallouta NV.

W dniu dzisiejszym streamować grę LOST EMBER ma przyjemność nie kto inny niż JA. :) Więc zapraszam do oglądania i komentowania. Nikt z naszego teamu nie jest pro gejmerem, więc nie pociśnijcie nam za bardzo.

Wpadliśmy na pomysł, żeby robić staff streamy częściej (na początek dwa razy w tygodniu) i może mieć większą różnorodność streamów, np. AMA lub coś w stylu "w tym tygodniu na GOGu" - co o tym sądzicie? Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna!

Tutaj znajdziecie cały harmonogram naszego kanału.
Post edited May 11, 2021 by Frambooos
avatar
Frambooos: Wpadliśmy na pomysł, żeby robić staff streamy częściej (na początek dwa razy w tygodniu) i może mieć większą różnorodność streamów, np. AMA lub coś w stylu "w tym tygodniu na GOGu" - co o tym sądzicie? Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna!
Super! Czekam na AMA :)
Daj proszę znać tu na forum jak już będzie wiadomo kiedy dokładnie odbędzie się stream z AMA.

Przy okazji bardzo dziękuję za Twoją aktywność na forum GOG.
Brakowało nam "żywej" interakcji z niebieskimi <3
avatar
Liliana Moore: Przy okazji bardzo dziękuję za Twoją aktywność na forum GOG.
Brakowało nam "żywej" interakcji z niebieskimi <3
Anytime <3 Baaaaaardzo chciałabym jakoś rozruszać tę część forum!
Do tej pory udało mi się trafić tylko jak Wiktoria streamowała z polskiego zespołu goga. Ale nie wiedziałem, że zawsze o określonej porze coś nadajecie. Jakoś tak przypadkiem z 2x trafiłem.

I popieram każdą inicjatywę, która może spowodować, że coś zacznie się dziać na polskim forum.
avatar
Frambooos: ...
O GOG Staff Streams wiem. Wpadam na Waszego Twitcha regularnie, choć na tamtejszym czacie udzielam się rzadko. :) Ogólnie lubię czasami pooglądać sobie jak ktoś gra. Możliwe, że wpadnę i dzisiaj koło 20:00.

Sesje AMA są bardzo dobrym pomysłem. Kanał GOG-a na Twitchu ma charakter dosyć kameralny, więc nie powinno być dużych problemów z przebiciem się ze swoim pytaniem, co z perspektywy widza jest ogromną zaletą. Od czasu do czasu oglądam np. CohhaCarnage, który gromadzi nawet 20 tys. widzów w trakcie streamów. Przy takiej nawałnicy na czacie jakakolwiek interakcja z prowadzącym graniczy z cudem. Na Waszym kanale nie ma z tym problemów. Wolę zdecydowanie kameralne streamy.

Co do "w tym tygodniu na GOG-u", to oprócz omówienia newsów, można byłoby w tej formule uwzględnić najważniejsze tematy, które są poruszane w danym tygodniu na ogólnym forum GOG-a. Myślę, że mogłoby to skutecznie zachęcić do aktywności niektórych użytkowników.

Rozruszanie polskiej części forum to bardzo ambitne zadanie. :) Nie pogardziłbym, gdyby trochę więcej życia się tutaj pojawiło. W każdym razie, udanego streamowania! :)
Post edited May 11, 2021 by Sarafan
Oglądałem stream przez chwilę (gra nie w moim guście): spodziewałem się zobaczyć pieska, a widziałem kotka.
Koniecznie na zmianę dziewczyny prowadzące newsy co tydzień! To są moje fantazje jako gracza i chodzi o prawdziwe newsy, splatam taki temat https://www.gog.com/forum/general/whats_new_monthly_archive i naprawdę dużo robicie o czym świadczy ten changelog https://www.gogdb.org/changelog i skąd o tym wiedzieć... no i raz w tygodniu video w którym prezenterka lub prezenter, przedstawia skrót wydarzeń... wtedy widać żywe troszczące się osoby jak w tym filmie o firmie : ) sympatyczne streamy, wielokrotnie odwiedzałem i newsy tez byłyby ciekawe szczególnie z autorskimi cosplayami,o tym jakie nowe gry, zapowiedziane, najlepiej wiecie co nowego, żeby się dowiedzieć to musiałem z ludźmi rozmawiać a ja mam wycofanie społeczne czy coś :D a gdybym tak sobie mógł włączyć raz w tygodniu videonewsy ♫♪♪
edit: też Cześć dobrze wyszlo i dobry Showdown!
Post edited May 12, 2021 by user deleted
Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. :) Jak się zapatrujecie na to, żeby co jakiś czas organizować głosowanie na grę, w którą będzie w danym tygodniu grał pracownik GOG-a? Głosowanie byłoby przeprowadzane z określonej puli tytułów (powiedzmy 5 pozycji do wyboru), a głosy oddawaliby wszyscy użytkownicy forum i mediów społecznościowych. Taka akcja mogłaby przyciągnąć więcej osób na Wasz kanał na Twitchu. Oczywiście nie musiałaby być organizowana co tydzień, ale powiedzmy raz na miesiąc?
avatar
Sarafan: ...
Nie wiem czy to ma sens - a co jesli gra, która wygra głosowanie nie będzie w guście danego pracownika?
avatar
Lexor: Nie wiem czy to ma sens - a co jesli gra, która wygra głosowanie nie będzie w guście danego pracownika?
Co stoi na przeszkodzie, żeby dobrać pulę kliku gier według gustu pracownika? :)
avatar
Sarafan: ...
Może masz i rację, wszystko ostatecznie zależy od tego jak szeroki dany pracownik ma gust.
Dzięki za info, ale ja akurat jestem wiecznie zarobiony :) Jak mam dwie godzinki wolnego, to jest święto i wtedy wolę sam poczytać albo pograć – ale skoro jest popyt, to czemu nie – bawcie się dobrze! :)
avatar
Sarafan: ...
avatar
Lexor: Nie wiem czy to ma sens - a co jesli gra, która wygra głosowanie nie będzie w guście danego pracownika?
Myślałem, że właśnie na tym polega cała zabawa z tym pomysłem ;)
avatar
Lexor: Nie wiem czy to ma sens - a co jesli gra, która wygra głosowanie nie będzie w guście danego pracownika?
avatar
ciemnogrodzianin: Myślałem, że właśnie na tym polega cała zabawa z tym pomysłem ;)
Czyli żeby pracownicy GOGa grali w gry kompletnie nie w ich stylu?
avatar
ciemnogrodzianin: Czyli żeby pracownicy GOGa grali w gry kompletnie nie w ich stylu?
avatar
Lexor:
No pewnie, czemu nie? :)
Tak to nie przyjdę popatrzeć, ale gdyby postanowili np. zagrać w realu w hokeja na lodzie, to będę na bank :D
avatar
ciemnogrodzianin: Tak to nie przyjdę popatrzeć, ale gdyby postanowili np. zagrać w realu w hokeja na lodzie, to będę na bank :D
Wynajęcie odpowiednio dużej powierzchni w Realu, tak aby po jej uprzątnięciu z półek wystawowych zmieściło się tam pełnowymiarowe lodowisko do hokeja może trochę kosztować, więc nie sądzę, by GOG na to poszedł. ;)