It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Letnia wyprzedaż na GOG trwa w najlepsze, a dziś mamy dla Was kolejną gorącą niespodziankę. Przez następne 48 godzin możesz odebrać swoją kopię Venetica – Gold Edition. Ta klasyczna gra RPG akcji będzie dostępna w naszym sklepie za darmo do 12 czerwca 2022, do godz. 15:00.

Jeśli szukasz więcej świetnych gier RPG, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, odwiedź naszą kolekcj]https://www.gog.com/promo/2022_summer_sale_rpg?utm_medium=editorial&utm_source=content&utm_campaign=20 22060_summer_sale_gog&utm_term=EN">kolekcj[/url]ę RPG< /a>. Do końca wyprzedaży (27.06.2022, godz. 23:59) znajdziecie tam wiele wyjątkowych tytułów, ze zniżkami sięgającymi nawet 90%:

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-30%)
Gothic (-75%)
Pathfinder: Kingmaker - Imperial Edition Bundle (-66%)
Nie da się odebrać tej gry
avatar
MajkelPrecel: Nie da się odebrać tej gry
U mnie wszystko przebiegło poprawnie. Grę odebrałem za pomocą banera na stronie głównej (poniżej błyskawicznych okazji).
avatar
MajkelPrecel: Nie da się odebrać tej gry
U mnie też nie działa, guzik przekierowywuje z powrotem na stronę główną.


EDIT: W końcu się udało, koniecznie trzeba kliknąć guzik na banerze na stronie głównej, guzik na stronie gry nie działał.
Post edited June 10, 2022 by inhumator
Miałem na liście życzeń! Dziękuję pięknie za taką niespodziankę. :D
Na liście życzeń nie miałem, ale zerkałem parę razy i chętnie zagram. W końcu prezent, którego nie mam ;)
Dzięki, GOG!
avatar
ciemnogrodzianin: Na liście życzeń nie miałem, ale zerkałem parę razy i chętnie zagram. W końcu prezent, którego nie mam ;)
Dzięki, GOG!
Warto. Ciekawa gra :)