It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Rozpoczynamy ten tydzień z mnóstwem gamingowych okazji. 3 oferty specjalne czekają na odkrycie, każda składająca się z ciekawych i niezapomnianych tytułów.

Po pierwsze, sprawdźcie naszą ofertę wydawcy gier wydanych przez Good Shepherd Entertainment z takimi tytułami jak Hard West (-90%) i Transport Fever 2 (-40%).

Kolejna wielka oferta wydawcy poświęcona jest grom wydawanym przez Ubisoft, takim jak Heroes of Might and Magic 5: Bundle (-80%) i Tom Clancy's Ghost Recon (-70%).

Następnie warto sprawdzić ofertę specjalną ZOMBIE GOGALYPSE, w którym będziecie mieli okazję zmierzyć się z nieumarłymi stworami w takich tytułach jak Dying Light: The Following - Enhanced Edition (-75%).

Zdobądź gry obecne na wszystkich 3 ofertach specjalnych przed ich zakończeniem 31 maja 2021 roku, godz. 15:00.
Ubi mógłby coś dorzucić nowego do katalogu z okazji wyprzedaży. Dawno już niczego nie było... :(
Szkoda, bardzo chętnie uzupełniłbym kolekcję o starsze tytuły :(

Jeszcze zastanawiam się czy gry będące w błyskawicznej okazji nie powinny mieć jeszcze niższych cen niż przy korzystaniu z normalnej wyprzedaży?
avatar
Sarafan: Ubi mógłby coś dorzucić nowego do katalogu z okazji wyprzedaży. Dawno już niczego nie było... :(
To prawda, mogliby dodać coś więcej, podobnie ma się sprawa z EA, też dawno nic nowego od nich nie było.
Chyba się skuszę na HoMM V, choć nie wiem czy kiedyś zagram. Kiedyś na piracie dużo grałem.
Dear Ubisoft:
Attachments:
avatar
erbello: Dear Ubisoft:
Siódemka to chyba do dzisiaj śmiga tylko z Denuvo... :(
Szczerze te Herosy 6-7 to raczej najmniejszy problem i w sumie nie za wielka strata. A gdzie jest Dark Messiah, M&M X, Splinter Celle, Rainbow Sixy, Ghost Recony? Chyba ostatnie co Ubi tu wypuścił to AC1 lata temu, więc chyba bezpiecznie można założyć, że mają wywalone, bo pewnie zyski były nie takie.
Post edited May 25, 2021 by ssling
avatar
ssling: Szczerze te Herosy 6-7 to raczej najmniejszy problem i w sumie nie za wielka strata. A gdzie jest Dark Messiah, M&M X, Splinter Celle, Rainbow Sixy, Ghost Recony? Chyba ostatnie co Ubi tu wypuścił to AC1 lata temu, więc chyba bezpiecznie można założyć, że mają wywalone, bo pewnie zyski były nie takie.
Ech, co ja bym dał za Rainbow Six: Rogue Spear na GOG-u... Moim zdaniem najlepsza część serii i być może najlepsza gra w gatunku taktycznych shooterów. Aż żal popatrzeć, w którą stronę poszła seria po Raven Shield.