It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zadbajcie o to, by ubarwić sobie odrobinę dzień odpowiednią dawką zabawnych produkcji. Jeśli nie możecie się zdecydować, którą grę by tu wybrać, nadciągamy z pomocą. Oto garść rekomendacji od członków naszego zespołu, aktualnie grających pracujących w ramach domowych biur.



Gry akcji
Przywitajcie się z Krzysztofem i jego nieodłączną towarzyszką, Nelą. Jak widzicie, ta dzielna psina jest właściwie zwarta i gotowa, by rzucać się na pikselowych przeciwników. Kiedy ma się u boku taką sprawdzoną wojowniczkę, pokonanie nawet takich wyzwań, jakie stawia przed grającymi Dishonored: Complete Collection (-60%), jest niczym splunięcie. Nela ostrożnie dobiera swoje gry akcji, lecz jest gotowa bezlitośnie uderzyć, kiedy tylko nadarzy się okazja. Tego lata poleca poszatkować na kawałki trochę wrogów w Way of the Samurai 3 (-70%).



Przygodówki
Znajdowanie skrytych w lesie wskazówek ułatwia pomoc dobrego psa-tropiciela. Nasza koleżanka Ola zna ku temu najlepsze sposoby, zawsze zabierając swojego dzielnego zwierzaka Majkiego w długie, wirtualne podróże w takich grach jak Styx: Master of Shadows (-80%). Psi węch, nawet według ostrożnych szacunków, jest ponad 10000 razy czulszy od człowieczego. Nie zaskakuje więc, że Ola uwielbia spędzać czas nad przygodówkami w towarzystwie swojego pupila. A teraz akurat polecają zagrać w Sherlock Holmes and The Hound of The Baskervilles (-75%).



Gry budowlane
Nie znajdziecie na świecie inżyniera, który zdoła dorównać kotu próbującemu wcisnąć swoje kłaki do pudełka, naginając wedle woli wszelkie prawa geometrii. Kolejna członkini naszej ekipy, Asia, dobrze o tym wie i dlatego właśnie zawsze ma kota Ryszarda pod ręką, kiedy bawi się w takie tytuły jak The Settlers® 2: 10th Anniversary (-50%). Ramię w ramię kreują instytucje, firmy czy też nawet calutkie miasta. A teraz ich czas pochłania Project Highrise (-60%).



RPG
Kiedy wybierasz się na niebezpieczną przygodę, dobrze jest mieć w drużynie zwierzęcego kompana, a zwłaszcza w takich RPG-ach jak Pathfinder: Kingmaker - Explorer Edition (-60%), gdzie ze wszystkich stron nieprzerwanie roją się chmary potworów. Kompanem może być smok, koń, czy nawet lepiej – Mordercza Mruczka! Etiuda dołączyła jakiś czas temu do naszej przyjaciółki Tanii i zdaje się, że dogadały się w sam raz, odkrywając razem wiele skarbów i pokonując we wspólnych podróżach potężnych przeciwników. A na dłużące się dni domowej pracy polecają olbrzymie światy gier takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku (-70%).



Strzelanki
Za każdym wielkim herosem stoi wielki psi pomocnik. No, prawie że – ale wiadomo, o co biega. Pies jest dla ciebie najlepszym przyjacielem nawet, gdy wszystko się wali, jak ma to miejsce w Quake 4 (-50%). Nasz kumpel Wiktor wie też, że w strzelankach wszystko może zacząć się walić nagle i błyskawicznie. Wraz ze swoja wierną towarzyszką Lolą wyruszali już w głąb najmroczniejszych tuneli i na najbardziej zabójcze światy. A kiedy przez nie przeszli, wrogowie z gier takich jak Call of Juarez: Gunslinger (-60%) mieli w sobie kolekcje dziur po kulach godne szwajcarskiego sera.



Strategy games
Zadawaliście sobie kiedyś takie podstawowe pytanie: czy to my mamy koty, czy może jest odwrotnie? Nam nie starcza odwagi na odpowiedź. Wiemy jednak, że kiedy przychodzi do opracowywania skutecznych strategii w grach typu Europa Universalis III Complete (-75%), nasz przyjaciel Paweł często sięga po rady swojej kocicy, Szarej. Razem podbijają światy, zwyciężając praktycznie każdą bitwę (o ile tylko oczywiście mądre sugestie Szarej są brane pod uwagę). Wrogie armie w Heroes Might and Magic® 3: Complete (-75%) wiedzą, że kiedy na pole wychodzi wspomniane duo, czas podkulić ogon i pryskać.

Wszystkie polecane przez nas zespół tytuły to niezawodne typy dla wszystkich przesiadujących teraz w domach, bez względu na snujące się na zewnątrz negatywne fluidy. Nie omieszkajcie ich sprawdzić wraz z wieloma innymi promocjami na Spring Sale!
Jak tu nie kochać słodkie psy i koty? Te zdjęcie są bardzo relaksujące. :3
Sympatyczni towarzysze i pomocni ^ ciekawe preferencje
Powiada się że tak jak traktujemy zwierzęta tak Bóg traktuje nas :D

Chciałbym się przyznać, że również mam kota, podwójnego.
Buszek i Fibi. Czekają na moment odpoczynku w towarzystwie spokoju grającego człowieka.
Obecnie układamy tory i jeździmy kolejkami.

Kto ma jeszcze kota, piesa, innego chowańca? : )

Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt!
Attachments:
cats7a.jpeg (122 Kb)
cat7b.jpeg (112 Kb)
Post edited March 27, 2020 by user deleted
A ja polecam ukończyć wszystkie te gry, które odkładaliśmy na potem :D Sukcesywnie pomniejszam swoją kupkę wstydu, pierwsze trzy hitmany za mną, wczoraj ukończony planescape torment, teraz czas ukończyć BG2 :)
avatar
blutok: A ja polecam ukończyć wszystkie te gry, które odkładaliśmy na potem :D Sukcesywnie pomniejszam swoją kupkę wstydu, pierwsze trzy hitmany za mną, wczoraj ukończony planescape torment, teraz czas ukończyć BG2 :)
Ja z kolei nigdy nie ukończyłem Icewind Dale 2. Postanowiłem się za nią wreszcie wziąć na poważnie. Poza tym pogrywam jeszcze w Grim Dawn i Sniper Ghost Warrior 3. Ogólnie zrobiłem spore zakupy podczas wiosennej wyprzedaży, więc mam w co grać co najmniej do końca roku... :)
avatar
blutok: A ja polecam ukończyć wszystkie te gry, które odkładaliśmy na potem :D Sukcesywnie pomniejszam swoją kupkę wstydu, pierwsze trzy hitmany za mną, wczoraj ukończony planescape torment, teraz czas ukończyć BG2 :)
avatar
Sarafan: Ja z kolei nigdy nie ukończyłem Icewind Dale 2. Postanowiłem się za nią wreszcie wziąć na poważnie. Poza tym pogrywam jeszcze w Grim Dawn i Sniper Ghost Warrior 3. Ogólnie zrobiłem spore zakupy podczas wiosennej wyprzedaży, więc mam w co grać co najmniej do końca roku... :)
Icewind Dale 1 i 2 oczekuje po Baldurs Gate ;)
avatar
Seb7: Sympatyczni towarzysze i pomocni ^ ciekawe preferencje
Powiada się że tak jak traktujemy zwierzęta tak Bóg traktuje nas :D

Chciałbym się przyznać, że również mam kota, podwójnego.
Buszek i Fibi. Czekają na moment odpoczynku w towarzystwie spokoju grającego człowieka.
Obecnie układamy tory i jeździmy kolejkami.

Kto ma jeszcze kota, piesa, innego chowańca? : )

Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt!
Miauu! Urocza ekipa GOGa i przesympatyczni gracze ;) Mnie, niestety, nie ma kto na klawiaturze pomagać, ale daję radę... czasem na poziomie hard, czasem uninstal. Wszystkim z obu stron GOGa i ich zwierzęcym towarzyszom dużo zdrowia i odrobinę frajdy :) Hau!