It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Dodatkowe zniżki, bonusy, rozrywka i gry – to tylko kilka korzyści płynących z zapisania się do newslettera GOG.COM. Sprawdź, jak możesz dołączyć do naszej społeczności i poznaj powody, dla których warto zrobić to już teraz.

1) Otrzymasz świetne oferty na wyłączność

Jeśli przeglądasz media społecznościowe GOG.COM na Facebooku czy Twitterze, prawdopodobnie posty o świetnych ofertach dla subskrybentów naszego newslettera nie są ci zupełnie obce. I są też jak najbardziej prawdziwe – nasi subskrybenci otrzymują czasami oferty na wyłączność. Na przykład po samym zapisaniu się na newsletter dostajesz darmowy prezent w postaci kultowego klasyka RPG – do bibliotek subskrybentów dodawany jest Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Ale to nie wszystko, bo możesz też skorzystać z naprawdę dużych zniżek na wiele świetnych gier, jak choćby Divinity: Original Sin 2 i Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition. Ponadto subskrybenci biorą też udział w świetnych promocjach międzysklepowych, w tym takich, które uruchamialiśmy wspólnie z Displate, CD PROJEKT RED GEAR, Dodo czy Paypalem.

2) Otrzymasz powiadomienia o atrakcyjnych ofertach i darmowych promocjach

Nie trzeba śledzić naszej strony 24 godziny na dobę, aby być na bieżąco. Nasi subskrybenci zawsze otrzymują aktualizację dotyczącą najlepszych ofert na GOG.COM. Tygodniowe wyprzedaże, czy te na specjalne okazje – w newsletterze znajdziesz wszystko wraz z informacjami o tematyce wyprzedaży i tym, jak zgarnąć najlepsze zniżki. Dzięki specjalnym powiadomieniom już nigdy nie przegapisz możliwości darmowego pobrania gier takich jak Hitman: Absolution czy też dodatkowej zawartości jak Cyberpunk 2077 Goodies Collection. I jeszcze jedno – za każdym razem, gdy do naszej kolekcji trafi nowy tytuł.

3) Nie przegapisz nowych premier oraz zapowiedzi

Chcesz śledzić interesujące gry, które będą pojawiać się na GOG.COM? Newsletter ci w tym pomoże. Informacje o najświeższych premierach oraz zapowiedziach zawsze wylądują w twojej skrzynce e-mail. Oprócz tego, jeśli nie możesz się doczekać któregoś z tytułów, możesz go po prostu dodać do swojej listy życzeń! To naprawdę świetny i wygodny sposób, aby mieć wszystkie gry, w które chcesz zagrać, w jednym miejscu.

4) To takie proste!

Aby zostać subskrybentem newslettera, musisz wejść na GOG.COM i zalogować się do swojego konta. Następnie najedź kursorem na nazwę swojego konta na górze strony i przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia”. Otwórz „Subskrypcje” po lewej stronie i zaznacz odpowiednie pola wyboru. To wszystko! Będziesz teraz otrzymywać wiadomości newsletterowe na adres e-mail, na który dokonana została rejestracja na GOG.COM. Brzmi prosto, co nie? Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, np. nie otrzymasz wiadomości z newslettera po zmianie adresu e-mail, nasz zawsze gotowy do pomocy zespół wsparcia pośpieszy ci na ratunek.

5) I daje dużo frajdy!

Od czasu do czasu będziemy organizować specjalne zabawy dla naszych subskrybentów – porównywanie obrazków i wyszukiwanie różnic między nimi, zagadki graficzne, a nawet horoskopy – wszystko, aby sprawić, żeby czytanie naszego newslettera było dla ciebie przyjemnym doświadczeniem. W każdej tego typu zabawie będzie też jakaś niespodzianka, ukryta zniżka lub darmowa zawartość, które na pewno sprawią, że będziesz wypatrywać wiadomości od nas w swojej skrzynce!

Oto i one, pięć ważnych powodów, aby zapisać się do naszego newslettera na GOG.COM. Dołącz do nas i ciesz się wyjątkowymi ofertami oraz pewnością, że zawsze otrzymasz najświeższe wiadomości z naszego sklepu.
Post edited July 31, 2020 by ponczo_
Korzystam z newslettera i generalnie nie trzeba mnie do tego namawiać - szczególnie do powiadomień o przecenach listy życzeń. Ale, jeśli mogę coś zasugerować:
a) potrzebujecie mocniejszego uderzenia - np. aktualne zniżki na HoM&M dają ceny dwukrotnie wyższe niż to, za co kupiłem tę serię; parę razy skorzystałem z ofert newslettera, są niezłe, ale IMO żeby przyciągnąć nowych należałoby wywołać taki efekt, że ludzie będą na forum poszukiwać danego kodu zniżkowego ze względu na jego atrakcyjność - że o giveawayu jakimś nie wspomnę
b) tylko żeby to zrobić musielibyście najpierw rozwiązać problem ludzi, którzy są zapisani a niczego nie otrzymują - inaczej będzie flejm.

A tak w ogóle to nie do końca rozumiem, czy rzeczywiście da się jakoś zmonetyzować newsletter w dzisiejszych czasach. Myślałem, że to działa tylko na takie dinozaury jak ja, które 90% treści czytają w RSS a dla 10% serwisów dają zaszczytne miejsce w skrzynce pocztowej ;)
Potwierdzam, że warto się zapisać do newslettera. :) Już kilka razy zdarzyło mi się skorzystać z oferty. Niestety ogólnie ceny mają tendencję do wzrostów, a nie spadków, więc wcale mnie nie dziwi, że oferta na Heroes nie jest poniżej historycznego minimum. Na ostatniej dużej wyprzedaży ceny te były wyższe niż to, co jest w newsletterze. Ale oby jak najwięcej historycznych minimów. :)
Polecam newslettera, dzięki niemu nabyłem tanio pierwsze Pillarsy w wersji definitywnej za niecałe 27 zł oraz Blade Runner.
avatar
goliat17: ...
Też mam Pillarsy DE z tej promocji. Z newslettera też chyba dostałem w dobrej cenie Animation Arts Collection, ale mogę coś mieszać. Generalnie bywały bardzo konkretne historyczne minima parę razy.
Ja w newsletterze NWN enhanced edition za jakieś grosze wyrwałem ze wszystkimi dodatkami. A tak ogólnie to większość pormocji z newslettera do mnie nie trafia, przeważnie oferty są takie same jak przy normalnych promocjach. Z resztą CDP strzelił sobie w stopę - zrobi tak dobre wiedźminy że ostatnio i tak w nic innego nie gram (katuje 1 i 2, na 3 przyjdzie czas gdy wymienię w końcu sprzęt :D)
Jak ktoś polował na coś z serii Homeworld to radzę przejrzeć skrzynkę - dostaliśmy kod rabatowy ze zniżką, którą trudno chyba będzie kiedykolwiek przebić. Tym razem nie miałem żadnych wątpliwości ;)

Dzięki, GOG!
Omnomnom
Dzięki ;)
Mam już wszystko z tej serii poza bonusami do Deserts of Kharak, ale to sobie odpuszczę. :) Aż się boję teraz kupować gry na większych wyprzedażach, bo zwykle te zniżki mailowe są znacznie lepsze. Ominęły mnie m.in. bardzo dobre promocje na Divinity: Original Sin 2 oraz Pathfinder: Kingmaker, bo zakupiłem te gry parę miesięcy wcześniej. Nic to... Czekam na jakąś dobrą ofertę na gry z mojej listy życzeń. :)
Wchodzę co tydzień na maila, żeby sprawdzić czy faktycznie będzie jakaś super zniżka dla subskrybentów i gdy zobaczyłem, że dzisiejszy mail dotyczy Pathfinder: Kingmaker - Imperial Edition to się ucieszyłem, bo poluję na grę w dobrej cenie. Niestety cena 121,29 zł, a 27.07.2020 podczas Weekly Sale - wielka wyprzedaż RPG cena wynosiła 108,39 zł. Spodziewałem się, że będziemy otrzymywać super atrakcyjne ceny, których jeszcze nie było :/
avatar
nowy: Wchodzę co tydzień na maila, żeby sprawdzić czy faktycznie będzie jakaś super zniżka dla subskrybentów i gdy zobaczyłem, że dzisiejszy mail dotyczy Pathfinder: Kingmaker - Imperial Edition to się ucieszyłem, bo poluję na grę w dobrej cenie. Niestety cena 121,29 zł, a 27.07.2020 podczas Weekly Sale - wielka wyprzedaż RPG cena wynosiła 108,39 zł. Spodziewałem się, że będziemy otrzymywać super atrakcyjne ceny, których jeszcze nie było :/
Musisz coś kupić, wtedy w ciągu paru tygodni będzie lepsza zniżka w newsletterze xD
No, niestety, zniżki z maila są bardzo nierówne.
Moje wrażenie jest takie, że najczęściej to dość przeciętne oferty – zbliżone do tych, które pojawiają się, jeśli gra załapie się na listę tygodniowej/weekendowej wyprzedaży.

Od czasu do czasu wpada coś naprawdę efektownego, kilka razy skorzystałem z prawdziwą frajdą i przekonaniem, że kupuję naprawdę dobry deal. Ale też potem okazywało się (Homeworld, Wanderlust, Pillars, Settlers), że już parę tygodni (nie lat) później gry dostawały ten sam poziom zniżek w normalnej wyprzedaży. Tak więc dziś nie podchodzę już do newsletterowych ofert jako "coś, czego absolutnie nie można przegapić".

Nadal jednak – chyba ogólnie warto. Było kilka ofert, których od momentu zakupu z kodu newslettera nie widziałem taniej (Planescape EE, Neverwinter Nights z dodatkami).