It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
A może jeszcze partyjkę w GWINTA?

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest dostępny na PC w wersji premierowej! Oficjalna premiera następuje wraz z wielką aktualizacją Homecoming, która stanowi powrót tytułu do wiedźmińskich korzeni oraz uwzględnia opinie społeczności graczy GWINTA zebrane w fazie publicznej bety. Wśród nowości i zmian, które wprowadza, są m.in. mroczniejsza, lepiej oddającą klimat świata Wiedźmina grafika, nowe projekty plansz oraz dowódców frakcji, nowe mechaniki rozgrywki i rodzaj kart, a także zaprojektowany od nowa system tworzenia talii i ponad 30 nowych kart.

By uczcić wyjście Gwinta z publicznej bety na PC, wszyscy, którzy w niej uczestniczyli, otrzymają pamiątkowy tytuł gracza podczas pierwszego uruchomienia gry. Ponadto specjalny Pakiet Premierowy został udostępniony w sklepie GWINTA wszystkim graczom na ograniczony czas. Szczegółowe informacje na temat zawartości Pakietu są dostępne w samej grze, a także na stronie playgwent.com.

Wraz z premierą rozpoczyna się również nowy sezon rozgrywki rankingowej, w którym do zdobycia jest szereg nagród rodem z Mahakamu.

Wersja premierowa GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest obecnie dostępna wyłącznie na PC na GOG.COM.
avatar
Lexor: Ponoć to chodzi o gry ranked? Sęk w tym że ja rankedów nie grałem (bo nie mogę - mam za niski poziom i nawet jeszcze nie chciałbym) ale to 30 mi sie wyswietla. Grałeś rankedy kiedykolwiek? Im niższa liczba tym chyba lepszy rank?
To by się zgadzało. Grałem w rankedy jeszcze za czasów bety. Po wyjściu Homecoming rozegrałem w tym trybie tylko jeden mecz, ale to chyba przenosi się jakoś z bety.

avatar
Lexor: Widzę, że za pył tez mozna kupić jakieś "paki" z innymi planszami. Tyle ze to chyba chodzi tylko o sam wygląd i nic nie wnosi do rozgrywki. Co do kart premium to ich ilość wpływa też na wolniejsze/szybsze wbijanie niektórych osiągnięć za które są punkty do wydania w księdze, więc ma to jakiś tam sens nie tylko "wyglądowy".
Faktycznie, zapomniałem o planszach. To rzeczywiście kwestia tylko kosmetyczna. Jeśli chodzi o karty premium, to nie wiedziałem o tym.
avatar
Sarafan: Jeśli chodzi o karty premium, to nie wiedziałem o tym.
Jeszcze tylko wyjaśnię - nie chodziło mi o to, że karta premium liczy sie jakoś "specjalnie". Po prostu niektore osiągnięcia wymagają uzycia kart premium, więc im więcej im mamy w talii tym wieksza szansa że coś "zaliczymy".
Po dłuższej przerwie powracam do gry a tu
-wywalili wszystkie wampiry
-regis to cienias za max wyżywienia
-gra co jakiś czas a mam namyśli często wyrzuca co niemiało miejsca wcześniej
-zrobiono dwa rzędy ale spokojnie mugłby być jeden bo itak niema to znaczeia gdzie ustawimy jednostkę
-+ co do bilansu gry
+ładniejsze wizualnie wykonanie gry
Wniosek gra na krutki czas jeśli wojna krwi działa na tej samej zasadzie dla fabuły niewarto szybko się znudzi
avatar
demek1: Mam nadzieję że zmiany w kartach nie będą się już odbywały na tak dużą skale jak miało to miejsce w becie bo znam kilka osób w tym siebie które przestały grać przez właśnie usunięcie progresu i gwałtowne zmiany w kartach.
Odnośnie nowego Gwinta to mam wrażenie że przewaga taktyczne jest niezbalansowana.
To ja. Stopień zmian i udziwnienia zniechęcił mnie trwa do tej wersji Gwinta. Jak mam chęć pograć, to odpalam Wiedźmina 3.
Kocham tą grę.
Wersja beta była o niebo lepsza.
gdzie sie podział trzeci rząd tak jak było w grze karcianej w realu i w grze pc wiedzmin
Dla prawdziwych pasjonatów gwenta to oszczerstwo i karygodny błąd.
NIE POLECAM


PS. Jesli ktos chce poznac prawdziwego gwenta to niech lepiej kupi karty i plansze