It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
[Usunięta]
Post edited November 30, 2022 by diamondmaiden
...od razu linki hakować i na ryby... serwer po nikozyjsku dziś w nocy, stream na żywo! a tu nie ta ściana i wchodzimy do serwerowni chomika... oglądamy ze dwa filmy, i nie ma czasu ściągnąć nowego gow bo za chwilę wstaje ten gościu od kebsa i lecimy... biegniemy gdzieś po dachach... ktoś siedzi po turecku i parzy coś i wtedy można dopiero zapisać...

poza tym, w sumie racja
[Usunięta]
Post edited November 30, 2022 by diamondmaiden
Powiedziałbym, że jeśli ktoś uzyskał dostęp do twojego komputera, to masz dużo większe problemy niż szyfrowanie instalatorów gier wideo.
Post edited November 26, 2022 by InkPanther
[Usunięta]
Post edited November 30, 2022 by diamondmaiden
Przyznam, że nie rozumiem o czym piszesz. Nie wiem jak mam to ująć, żebyśmy mogli rozpocząć konstruktywną dyskusję. Temat jest ciekawy i mogę być odrobinę nieświadomy lub nie "na czasie", więc chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę, ale...
Z mojego punktu widzenia, coś tam przeczytałeś o szyfrowaniu, o bezpieczeństwie połączeń i totalnie pomieszałeś pojęcia.
Podpis cyfrowy, certyfikacja itp. od lat jest g. warta. Oczywiście lepiej gdy jest i trzyma się to kupy niż gdy nie ma albo coś w certyfikacie jest podejrzanego. Jest to jakaś część weryfikacji, ale pewności raczej nie daje.
Zhakowanie mojego prywatnego instalatora na dysku mojego komputera, to jest taka abstrakcja, że nie wiem jak się do tego odnieść. Skoro ktoś uzyskał dostęp do mojej maszyny, to po kiego diabła miałby sobie wydłużać drogę do jej całkowitej kontroli modyfikując jakiś niszowy instalator?

Drugi aspekt - włamanie na serwery goga i modyfikacja instalatorów. Mogę być w błędzie, ale niezależnie od szyfrowania do użytkownika końcowego, to ta zmiana g. dałaby, w kwestii użytkownika końcowego, jeśli gog nie udostępnia oficjalnie swoim użytkownikom prawidłowych sum kontrolnych.

Do tego dodajmy cyrki z instalatorami, które powtarzają się od kilku lat. Właściwie cholera wie co ściągnąłeś i czy będzie działać, bo może dzisiaj wtorek.

... albo środa. Kiedy to można ściągać, bo się zgubiłem?

ps
Też zbyt uprościłem. Ale na "ważne" serwisy loguję się tylko w sieciach, których jestem pewien i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł robić inaczej, a do tego ściągać jakieś pliki. Jeśli nie mam takiego połączenia, to po prostu tego nie robię, bo w przeciwnym razie nie istnieje 100% metoda.
Post edited November 27, 2022 by topolla
[Usunięta]
Post edited November 30, 2022 by Threelight