It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Świętujemy 13 urodziny GOG! Sprawdź promocje, premiery i rekomendacje członków naszego zespołu!

Oto kilka zupełnie nowych gości uczestniczących w obchodach:

· Blood Omen: Legacy of Kain (-10%) – klasyk sprzed lat powraca na nowoczesne komputery! Skorzystaj z okazji, by ponownie przeżyć początki sagi Nosgoth! Zanim rozpoczniesz grę, koniecznie przeczytaj nasz artykuł o grze.

· Elvira: Mistress of the Dark (-10%) i Elvira II: The Jaws of Cerberus (-10%) – duet gier z kultowej serii horrorów powraca, aby zapewnić jeszcze więcej emocji.

· Ponad 120 tytułów z rabatami sięgającymi 90%. Wszystko to, aby wprawić was w imprezowy nastrój! Sprawdźcie także 13 kolekcji gier z ciekawymi tytułami polecanymi przez członków naszego zespołu!

Promocja trwa do 6 października 2021, do godz. 15:00.
Divinity: Original Sin - The Source Saga- było już za ok 54zł, ale 74zł też nie jest aż tak złą okazją żeby nie rozważyć tej oferty.

...tak liczyłem na wizardry8 (ze spolszczeniem) za 5zł :)

Złoty Greedfall za 67.49zł (nie najgorzej, chociaż za 60zł niedawno był na MS Store). Co ciekawe Greedfall golas ma notkę: "Oferta na wyłączność - kup grę podstawową, a otrzymasz DLC, wystarczy sprawdzić TUTAJ. Oferta kończy się 11 czerwca o godzinie 15:00." to ja dopytam, którego roku? :)- ciekawe czy osiągnie "wieśkowy" poziom promocji.

A będą jakieś wypasione oferty z tej okazji, czy to co zwykle na promocjach?
(no co, wszędzie te promocje i przeceny. Dla mnie to już powoli staje się "naturalnym stanem rzeczy" i czekam na jakieś ...szczękowe opady).

Bethesda jak zwykle wysoki poziom, cenowy (chociaż może to już Microsoft).
Post edited September 29, 2021 by Leuu
A jak wyglada oferta polecanych przez wasze osoby pozycji? Wszystkie będą w promocji czy tylko wybrane tytuły?
100 lat GOG! A dla zespołu zdrowia i samych sukcesów. Dzięki za pracę, którą wykonujecie:)
avatar
lachsabazios: 100 lat GOG! A dla zespołu zdrowia i samych sukcesów. Dzięki za pracę, którą wykonujecie:)
...ja bym dodał jeszcze zadowolonych klientów (a żeby nie było zbyt samolubnie) i satysfakcji z GOGowych poczynań.
Post edited September 29, 2021 by Leuu
A ja tak nieśmiało wskażę na Disco Elysium... Gra prawie że osiągnęła taki pułap cenowy, przy którym chce mi się już katować ze słownikiem angielskiego w ręce... ;)
avatar
Sarafan: A ja tak nieśmiało wskażę na Disco Elysium... Gra prawie że osiągnęła taki pułap cenowy, przy którym chce mi się już katować ze słownikiem angielskiego w ręce... ;)
Takie słownikowe niby fajnie, z korzyścią, ale trochę psuje klimat i niepotrzebnie wydłuża (aczkolwiek takie słownikowanie też ma pewien urok, zależy jak się człowiek wkręci- mimo wszystko bez polskiej wersji nie zainteresuję się kupnem tej gry).
+1 polecanko Disco Elysium! Dialogi w tej grze są takim mistrzostwem, że nie jestem pewna, czy lokalizacje byłyby w stanie oddać ten klimat.
I bardzo dobrze, bo moim zdaniem dobra lokalizacja broni się właśnie własnym klimatem (ze słownikiem dużo bym z tego
discowego klimatu zgubił). A takie Disco Polysium, już brzmi interesująco :)
-1 do słownikowego przechodzenia gry :P
Post edited September 29, 2021 by Leuu
avatar
Stebelynsky: A jak wyglada oferta polecanych przez wasze osoby pozycji? Wszystkie będą w promocji czy tylko wybrane tytuły?
Pojawia się Awatar ✨
Witaj w Randce w Ciemno! Pozwól, że przedstawię Ci kandydatów!

Ryszard!
Kocha opowiadania, tajemnice, naukę, przygody i ponad wszystko muzykę. Mam obsesję na punkcie podróży w czasie od kiedy pierwszy raz obejrzałem "Powrót do przyszłości". Z zamiłowania rozmyślam o światach równoległych i możliwych przyszłych scenariuszach. Ryszard jest jednym z naszych inżynierów oprogramowania.

Vencja!
Moja pasja do gier wideo jest odzwierciedlona w liczbie gier o złej reputacji które szczerze i prawdziwie kocham. Myślę, że szopy są najlepsze a walka w Morrowind jest dobra.

Maciej!
Fabuła jest jedną z najważniejszych (jeśli nie najważniejszą) częścią każdej gry wideo, a jeśli chcesz opowiedzieć dobrą historię, nie ma lepszych gatunków niż RPG i gra przygodowa. Moja miłość do gier RPG zaczęła się, gdy miałem około 8 lat i grałem w Eye of the Beholder na Amidze 500 którą to pożyczyłem od znajomego, i trwa przez lata z grami takimi jak Arcanum, Baldur's Gate czy Bloodlines do nowszych pozycji, takich jak Disco Elysium czy Pathfinder Kingmaker i Wrath of the Righteous od Owlcat Games. A jeśli nie lubisz spędzać setek godzin, ratując światy fantasy – spójrz na VA-11 Hall-A lub Necrobaristę lub inne gry z listy. Każda opowie Ci dobrą historię które zapewnią Ci rozrywkę przez co najmniej kilka godzin. Radości z grania!

Tania!
Tania buduje swoje historie i podbija nowe światy, używając myszy lub igły do szycia zamiast ciężkiej zbroi. Nieśmiała, ale potężna, pełna miłości do gier wideo, puzzli, mobilnych klikaczy i kotów^^

Bartek!
Bartek jest liderem zespołu UX Design GOG. Nauczył się grać na Atari 65XE, zanim zorientował się, jak używać widelca i noża. Oddycha grami i muzyką. Jeśli nie zabija joy-cons`ów, stroi jedną ze swoich gitar lub tworzy nowe poziomy rozwijanej przez siebie gry. Fan wciągających historii i genialnych mechanik.

Wiktoria!
Dym niknie, loftka dzwoni przy przeładowaniu. Do zrobienia jest mnóstwo fragowania i tylko 8 pocisków do strzelby. Na szczęście miecze nie potrzebują amunicji. Metr pięćdziesiąt siedem to nie dużo, ale sierp, którego użyła, by wyrwać bijące serca swoim wrogom, też nie był wielki. Rozmiar nie ma znaczenia… dopóki ma. Odpiąwszy z pleców czterorurową wyrzutnię rakiet, wiedziała, jakie zadanie ma przed sobą. Śmierć cieszy się, ale ona uśmiecha się spod popękanych okularów przeciwsłonecznych na jej twarzy. „Nie czas, mam robotę do zrobienia”, mruczy, idąc po czaszkach. Mieszanka klasycznych strzelanek i współczesnych hitów, nie musisz szukać nigdzie indziej. Ten wybór jest jedynym wyborem, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się go zaakceptować, czy nie. Od From Dusk till dawn do Kingdom Come, te gry są ostatecznym postrzałem w ramię, którego potrzebujesz, aby zostać GRACZEM.

padlinka!
Cześć, jestem padlinka i sposób, w jaki gram w gry, zwykle wygląda tak: Wchłania mnie coś, gram w to non stop przez kilka dni lub tygodni, a potem całkowicie przestaję na jakiś czas. Mam nadzieję, że spodoba Ci się ta sekcja gier, od której się uzależniłam!

Falran!
Cześć everyGOGy! Jako Wsparcie Techniczne z Przyjaznej Okolicy, iskrzę radością mogąc podzielić się z wami niektórymi z moich najlepszych gier. Grając staram się odłączyć od rzeczywistości i doświadczać czegoś wyjątkowego i niezapomnianego. Interesująca fabuła jest dla mnie tak samo ważna, jak sposób jej opowiedzenia. Znajduje to odzwierciedlenie w mojej miłości do całości RolePlayGames. Ta kolekcja składa się z gier, które, mam nadzieję, wzbudzą Twój podziw na długo. PS. Nie idzie przechwalić Planescape Torment, jeśli jeszcze nie grałeś to DUSZAJ ZAGRAĆ!

Chandra!
Hej Wam! Jestem Gabriela, ale możecie wołać mnie chandra. Przewodzę Opiekunom Społeczności tutaj w GOG. Kocham gry które opowiadają dobrą historię, w które mogę grać godzinami i nagle nie zdaję sobie sprawy, że już jest poranek. Sprawdź mój wybór naprawdę niesamowitych gier, jeśli nie obawiasz się, że może Cię spotkać podobna noc!

Od siebie: Wzięła mnie czaszka płacząca perłami Tanii, a Ryszard ładny, Vencja wpływowa, Maciej oświecony, Wiktoria skuteczna, Bartek tworzyciel, Padlinka różowa, Falran rozeznany, Chandra pomocna ...
ale...
Decyzja należy do Ciebie!!! :D (w które gry zagrać)

Wszystkiego najlepszego nam wszystkim Gog.com! : )
(Nam czyli wszystkim którzy tu zaglądają i chętnie poznam wszystkich rekomendacje)
Attachments:
ryszard.png (97 Kb)
vencja.png (50 Kb)
maciej.png (81 Kb)
padlinka.png (84 Kb)
falran.png (93 Kb)
Post edited October 03, 2021 by user deleted
avatar
Framboos: +1 polecanko Disco Elysium! Dialogi w tej grze są takim mistrzostwem, że nie jestem pewna, czy lokalizacje byłyby w stanie oddać ten klimat.
Skoro tak polecasz, to kupuję. :D Bez słownika/translatora ani rusz, ale można ładnie podszlifować język... :)
avatar
psychosopher: ....
?!

(jednak zbyt szybko zorientowałem się, że to ze stronki info...ale sama idea mnie się spodobała :) -w sensie idea psychozoficznej analizy polecaczy, bo w pierwszym momencie właśnie o tym pomyślałem.
Post edited September 29, 2021 by Leuu
avatar
Leuu: ?!

(jednak zbyt szybko zorientowałem się, że to ze stronki info...ale sama idea mnie się spodobała :) -w sensie idea psychozoficznej analizy polecaczy, bo w pierwszym momencie właśnie o tym pomyślałem.
Lepiej się przyznaj na którym zdjęciu jesteś ;D
Attachments:
tania.png (72 Kb)
bartek.png (111 Kb)
wiktoria.png (98 Kb)
chandra.png (117 Kb)
Post edited October 03, 2021 by user deleted
avatar
psychosopher: Lepiej się przyznaj na którym zdjęciu jesteś ;D
Serwery się nie wykrzaczyły---> nie ma mojego zdjęcia :)
(ale nie, że Vencja...szopy, to ja dawno żadnej nie widziałem...zresztą Morrowinda też)
Post edited September 29, 2021 by Leuu
Vorador pije Wasze zdrowie :)

Sto lat!!!
Attachments: