It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Sprawdź naszą ofertę specjalną z rabatami do 90% na ponadczasowe klasyki. Promocja trwa do 24 stycznia 2022, do godz. 15:00.

Sprawdź również koniecznie klasyki, które właśnie dołączyły do naszego katalogu:
Jim Power - The Lost Dimension (-20%)
Soccer Kid (-50%)
Head Over Heels (-50%)
O.D.T.: Escape... Or Die Trying (-10%)
Switchblade (-50%)
Hammer of the Gods (-10%)

Promocje na klasyki trwają do 27 stycznia 2022, do godz. 15:00.
Cieszy kolejne dołączenie klasyków do katalogu goga. Ze swojej strony mogę polecić Soccer Kid :) Gra w której przemierzamy różne lokacje z piłką u nogi, przeciwników atakujemy kopiąc w ich stronę piłką, możemy żonglować nogą, głową, skacząc na piłce skaczemy wyżej, pod drodze zbieramy karty zawodników. Naprawdę super pomysł jak i wykonanie.
Widzę, że pojawiło się tu ODT od studia Psygnosis, liczę, że w przyszłości do katalogu zawita Drakan oraz Wiperout.
avatar
goliat17: Widzę, że pojawiło się tu ODT od studia Psygnosis, liczę, że w przyszłości do katalogu zawita Drakan oraz Wiperout.
Ja z kolei z chęcią zobaczyłbym tu G-Police od Psygnosis. Mam grę na płytce, ale nie mam pojęcia, czy to ruszy na współczesnym sprzęcie...