RATING / ESRB / A Created with Sketch. RATING / ESRB / E Created with Sketch. RATING / ESRB / E10 Created with Sketch. RATING / ESRB / M Created with Sketch. RATING / ESRB / T Created with Sketch. RATING / PEGI / 12 Created with Sketch. RATING / PEGI / 16 Created with Sketch. RATING / PEGI / 18 Created with Sketch. RATING / PEGI / 3 Created with Sketch. RATING / PEGI / 7 Created with Sketch. icon_pin Created with Sketch.

Civitatem

已在库内
4.1/5
English & 6 更多
12.9912.99
为什么 要来GOG.com购买?
DRM FREE. 无需激活或联网验证即可开始游玩。
保障与满意度,完美支持24/7最多30天內全额退款。
Civitatem
介绍
Kształtuj przyszłość swojego ludu przez zarządzanie i przydzielanie zadań najbardziej wykwalifikowanym osadnikom. Zwalczaj żywioły i najeźdźców, badaj nowe technologie, eksploruj świat w poszukiwaniu specjalnych nagród i innych osad, z którymi możesz handlować. Nazwij swoją osadę i stwórz sta...
用户评论
4.1/5
{{ review.content.title }}
产品详细信息
2022, LW Games, ...
系统要求
Windows 7/8/10, Intel Core 2 CPU, 4 GB RAM, 1GB 3D DirectX 9 Compatible video card (2010 era), Versi...
介绍
Kształtuj przyszłość swojego ludu przez zarządzanie i przydzielanie zadań najbardziej wykwalifikowanym osadnikom. Zwalczaj żywioły i najeźdźców, badaj nowe technologie, eksploruj świat w poszukiwaniu specjalnych nagród i innych osad, z którymi możesz handlować.Nazwij swoją osadę i stwórz starszego wioski. Nadaj mu specjalizację i wykorzystaj go do zarządzania osadą. Starszy nigdy nie śpi i zawsze jest dostępny so wykonywania kluczowych zadań, nawet jeśli reszta wioski jest ranna lub śpi.Najważniejszym zasobem są twoi osadnicy. Każdy może zostać wyspecjalizowany do pewnych zadań i zdobywać doświadczenie za każdym razem, kiedy to zadanie wykonują. Dzieci można uczyć w szkole żeby zaczęły dorosłe życie z lepszymi umiejętnościami.Wybierz jedną z trzech poziomów trudności, każdy z własnymi wyzwaniami i progresją, wraz z trybem Free Mode, odblokowywanym po ukończeniu gry, i można w niego grać bez wydarzeń lub walki. Za każdym razem, gdy ukończysz grę, otrzymasz trwałą nagrodę, która pomoże ci w następnej rozgrywce.

Aby osiągnąć zwycięstwo, oprócz zbudowania stabilnej osady, będziesz musiał postawić jeden z dwóch końcowych budynków, które sprawią, że twoje miasto stanie się popularnym ośrodkiem handlu, religii i wiedzy.Dzięki opiniom graczy podczas okresu Early Access, Civitatem podwoiło zawartość, zyskało nowe funkcje, poprawiło te istniejące i poprawiło ogólne doświadczenie.

Główne cechy:

  • Proceduralne Mapy - Mapy Terytoriów i Mapy Terenów są generowane proceduralnie wraz z zasobami.
  • Potrzeby osadników - Każdy osadnik ma określoną liczbę potrzeb, aby móc przetrwać. Niezaspokojenie jego potrzeb, takich jak dostęp do jedzenia, schronienia i wody, może doprowadzić do śmierci lub opuszczenia przez niego i jego rodzinę twoich ziem.
  • Dynamiczne wydarzenia - oparte na poziomie trudności: każda pora roku jest wyzwaniem. Od zagrożenia najazdem przez chciwych najeźdźców, atakiem dzikich zwierząt lub doświadczeniem klęski żywiołowej, nie ma czasu na odpoczynek, chyba że jesteś przygotowany. Nie wszystkie wydarzenia są negatywne. Istnieją również pozytywne wydarzenia, które mogą pomóc twojej osadzie szybciej się rozwijać.
  • Pory roku, cykl dnia i nocy oraz pogoda - Pory roku są ważne ze względu na pogodę, temperaturę oraz czas na zbieranie i sadzenie plonów.
  • System badań - Pozyskując książki poprzez handel możesz opracować nowe technologie, aby ulepszyć budynki, handel i narzędzia do zarządzania wioską.
  • Odkrywanie terenu i handel - Poza zarządzaniem swoim terytorium, możesz wysyłać zwiadowców, aby badali świat w poszukiwaniu innych wiosek, z którymi można handlować, a także zdobywali losowe nagrody podczas zwiadów w określonych regionach.
  • Rzemiosło - posiadanie najlepszych zbroi, broni i narzędzi jest drogą do sukcesu na tych niebezpiecznych ziemiach, więc upewnij się, że masz co najmniej jednego kowala w wiosce.
  • Najazdy Bandytów - w miarę upływu czasu i rozwoju osady, przyciągniesz uwagę bandytów. Od czasu do czesy będą próbowali najechać na wioskę, a jeśli im się to uda, mogą porwać mieszkańców, których można odkupić za złoto. Jeśli wybudujesz więzienie, możesz również pojmać najeźdźców i żądać za nich okupu.
  • Budynki końcowe - aby osiągnąć zwycięstwo, oprócz zbudowania stabilnej wioski, będziesz musiał wybudować jeden z dwóch budynków końcowych, które sprawią, że twoje miasto stanie się popularnym miejscem handlu i wiedzy.
系统要求
最低系统配置要求:
为什么 要来GOG.com购买?
DRM FREE. 无需激活或联网验证即可开始游玩。
保障与满意度,完美支持24/7最多30天內全额退款。
游戏详情
类型:
操作系统:
Windows (7, 8, 10, 11)
发行时间:
{{'2022-08-01T00:00:00+03:00' | date: 'longDate' : ' +0300 ' }}
大小:
489 MB
链接:

游戏特性

语言
English
音频
文本
Deutsch
音频
文本
español
音频
文本
français
音频
文本
italiano
音频
文本
polski
音频
文本
Português do Brasil
音频
文本
你可能也会喜欢这些游戏
用户评论

出错,请尝试刷新页面。

没有人对这个游戏【评分

没有任何验明的所有者
对本游戏进行评分

筛选结果中没有评分
的目标

N/A

还没有评论。

筛选:
不知道该写什么?

没有与您的要求相匹配的评论

使用语言
English Deutsch polski français русский 中文(简体) 其他人
作者
已验证所有者其他人
发布于
最近30天最近90天最近6月任何时间发售后早期访问期间