RATING / ESRB / A Created with Sketch. RATING / ESRB / E Created with Sketch. RATING / ESRB / E10 Created with Sketch. RATING / ESRB / M Created with Sketch. RATING / ESRB / T Created with Sketch.
RATING / PEGI / 12 Created with Sketch. RATING / PEGI / 16 Created with Sketch. RATING / PEGI / 18 Created with Sketch. RATING / PEGI / 3 Created with Sketch. RATING / PEGI / 7 Created with Sketch. icon_pin Created with Sketch.

Holy Shoot

w bibliotece
English i 8 innych
Już wkrótce Dodaj tę grę do listy życzeń, aby otrzymać powiadomienie, gdy będzie dostępna Otrzymasz powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny
Dlaczego warto kupować na GOG.COM?
BEZ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry.
Bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie. Wsparcie techniczne i pełen zwrot środków do 30 dni.
Holy Shoot
Opis
    Holy Shoot to dynamiczna pierwszoosobowa strzelanka z gatunku roguelike, w której szlachetni bohaterowie mierzą się z demonami chaosu. Wybierz bohatera, zbierz odpowiedni ekwipunek i ruszaj, by zgładzić zło.       Dynamiczna strzelanka r...
Opinie użytkowników
Dodawanie opinii i ocen będzie możliwe po premierze gry.
Szczegóły produktu
2025, Tale Era Interactive, ...
Wymagania systemowe
Windows 10, Ryzen 5 3600 / i7 8700, 4 GB RAM, GTX 760 / RX 560, Version 11, 4 GB available space...
FAQ
Opis

 

 

Holy Shoot to dynamiczna pierwszoosobowa strzelanka z gatunku roguelike, w której szlachetni bohaterowie mierzą się z demonami chaosu. Wybierz bohatera, zbierz odpowiedni ekwipunek i ruszaj, by zgładzić zło.

 

 

 

Dynamiczna strzelanka roguelike

Holy Shoot jest szybkie, chaotyczne i pełne humoru. Przetrzyj sobie drogę przez losowo wygenerowane poziomy pełne stworzeń z piekła rodem i wybuchowych niespodzianek. Każda rozgrywka to zupełnie nowe wyzwanie z nowymi sposobami na spuszczenie komuś łomotu.

 

Graj najlepszymi szajbusami z Sanctum

Rozpocznij przygodę, wcielając się w Supersonicznego Samuela – wojownika, który jest szybki jak błyskawica i ma nieziemski refleks. W trakcie gry odblokujesz kolejnych bohaterów, takich jak Toshiko Techno, która ma w zanadrzu niejedną techniczną sztuczkę. Wszyscy bohaterowie walczą w inny sposób, a ich mocne strony wpłyną na to, jak będziesz nimi grać. Reszta zależy od ciebie i twojego szczęścia.

 

 

Walcz z siedmioma grzechami

Stań oko w oko z pokręconymi demonami uosabiającymi siedem grzechów głównych. Czego się po nich spodziewać? Wyjątkowych mechanik, żywiołowych osobowości i prób bezlitosnego starcia cię na proch.

 

Buduj, ulepszaj i dostosowuj

Odblokuj potężne korzyści w trakcie gry i zdobywaj środki, za które w CENTRUM kupisz stałe ulepszenia. Łącz i wybieraj takie bonusy, które będą pasować do twojego stylu. Siej pożogę i zniszczenie tak, jak lubisz.

 

 

CENTRUM dla odmieńców

Po przetrwaniu każdej chaotycznej rundy wracasz do swojej bazy, która tętni życiem. Tu rysuje się anielskie projekty, podaje boskie ciasta, a herbatę pija wyłącznie z filiżanki. W trakcie przegrupowywania drużyny masz okazję zagadać do osobliwych NPC-ów. Odblokuj stałe ulepszenia i rzuć się z powrotem w wir walki.

 

Broń z charakterem

Od masywnych karabinów po śrutowe strzelby i strzelające wesoło granatniki – każda broń jest wyjątkowa. Wszystkie natomiast mają niezłą moc, wyglądają świetnie i robią komiksową rozróbę.

 

 

Stylizowana grafika i komediowy chaos

Każdy poziom nawiązuje do innego grzechu głównego, co widać po ręcznie malowanym tle, odpowiednio zaprojektowanych zagrożeniach i komiksowych efektach. Od rozpadających się ruin przepełnionych złotem po spływające lawą komnaty gniewu – każda sceneria podkręca absurd. Walka jest szybka i efektowna, wprowadzając chaos, a jednocześnie element humoru.

 

Gra w trybie jednoosobowym z planowanym trybem kooperacji

Tę apokalipsę aktualnie przeżywa się w pojedynkę... JEDNAKŻE pracujemy nad trybem kooperacji, żeby można było przeganiać demony ze znajomymi!

 

 

All rights reserved. Holy Shoot is a registered trademark of Tale Era Interactive.

Wymagania systemowe
Minimalne wymagania systemowe:
Dlaczego warto kupować na GOG.COM?
BEZ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry.
Bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie. Wsparcie techniczne i pełen zwrot środków do 30 dni.
Szczegóły gry
Działa na:
Windows
Premiera:
{{'2025-07-30T00:00:00+02:00' | date: 'longDate' : ' +0300 ' }}
Linki:


Języki
English
dźwięk
tekst
Deutsch
dźwięk
tekst
français
dźwięk
tekst
Português do Brasil
dźwięk
tekst
Türkçe
dźwięk
tekst
русский
dźwięk
tekst
中文(简体)
dźwięk
tekst
日本語
dźwięk
tekst
한국어
dźwięk
tekst
FAQ

Z jakimi systemami operacyjnymi jest kompatybilna gra Holy Shoot?

Gra Holy Shoot jest oficjalnie obsługiwana na systemach Windows.

Czy Holy Shoot posiada zabezpieczenia DRM?

Nie! Gry na GOG-u są pozbawione zabezpieczeń DRM i można w nie grać bez połączenia z internetem – całkowicie offline. Pobranie niektórych materiałów dodatkowych może wymagać połączenia z siecią, ale staramy się ograniczać taką konieczność do minimum. Dowiedz się więcej o DRM.

Czy do gry w Holy Shoot potrzebny jest GOG Galaxy?

Nie! Do grania w Holy Shoot nie potrzebujesz aplikacji GOG Galaxy. GOG umożliwia pobranie instalatora działającego w pełni offline i zainstalowanie Holy Shoot w ten sposób, bez konieczności korzystania z GOG Galaxy. Aplikacja GOG Galaxy służy do synchronizacji osiągnięć oraz zapisów w chmurze, jednak korzystanie z niej jest całkowicie opcjonalne. Dowiedz się więcej o GOG Galaxy.

Jakie są wymagania systemowe gry Holy Shoot?

Minimum: System: Windows 10, Procesor: Ryzen 5 3600 / i7 8700, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GTX 760 / RX 560, DirectX: Version 11, Dysk twardy: 4 GB available space. Zalecane: System: Windows 10, Procesor: Ryzen 5 5600 / i5-11400, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: GTX 1660 / RX 580, DirectX: Version 11, Dysk twardy: 4 GB available space.

Mogą Ci się również spodobać
Inni użytkownicy kupowali również
Opinie użytkowników

Dodawanie opinii i ocen będzie możliwe po premierze gry.

GOG Patrons, którzy pomagają zachować tę grę
{{controller.patronsCount}} GOG Patrons

Błąd wczytywania GOG Patrons. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Usunąć tę recenzję?

Czy na pewno chcesz trwale usunąć swoją recenzję dla Holy Shoot? Tej czynności nie można cofnąć.
Czy na pewno chcesz trwale usunąć swoją ocenę dla Holy Shoot? Tej czynności nie można cofnąć.

Zgłoś tę recenzję

Jeśli uważasz, że ta recenzja zawiera nieodpowiednie treści lub narusza zasady naszej społeczności, daj nam znać dlaczego.

Dodatkowe informacje (wymagane):

Proszę podać co najmniej znaków.
Proszę ograniczyć liczbę znaków do .
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

Zgłoś tę recenzję

Zgłoszenie zostało pomyślnie przesłane.
Dziękujemy za pomoc w utrzymaniu pełnej szacunku i bezpiecznej społeczności.