Wskocz w 3 porywające platformówki z Kangurkiem Kao

Nadszedł czas na prawdziwą platformową zabawę! Dołącz do pełnego energii bohatera w jego porywających przygodach, gdy Kangurek Kao Trylogia od polskiego studio Tate Multimedia trafia na nasze nowoczesne komputery! Kolekcja składa się z 3 klasycznych platformówek, które przyniosą ci mnóstwo radości:
Kangurek Kao, wydany pierwotnie w 2000 roku, opowiada historię dzielnego torbacza, który musi odnaleźć drogę powrotną do Australii po tym, jak został porwany ze swojego pięknego domu. Aby to zrobić, musi on przemierzyć 5 światów z ponad 45 pełnymi wyzwań poziomami!
Kangurek Kao: Runda 2 z 2003 roku to kolejna odsłona serii gier przygodowych z elementami akcji. Tym razem Kao musi pokonać 25 poziomów w 5 unikalnych, kolorowych krainach, pełnych trudnych przeszkód i ponad 30 rodzajów przeciwników.
Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu, wydany w 2005 roku, wprowadził do serii kilka istotnych zmian pod względem oprawy wizualnej i rozgrywki. Tym razem naszego bohatera otacza jeden złożony świat do zbadania, zamiast zestawu różnych poziomów do pokonania.
Nie czekaj i skorzystaj z okazji, aby poznać ten kolorowy świat! Do 22 lutego 2021 roku, do godziny 15:00, Kangurek Kao Trylogia jest dostępna na GOG.COM z 10% zniżką. A jeśli masz ochotę na więcej przygodowej zabawy w stylu action-adventure - sprawdź naszą wyprzedaż Platformers Galore, która odbywa się w tym samym czasie.