Ekskluzywna zawartość cyfrowa do Cyberpunk 2077 już jest znana! !

Wraz z nadchodzącą 19 listopada premierą Cyberpunk 2077 mamy zaszczyt ogłosić, że każdy kto zakupi grę na GOG.COM, otrzyma wyjątkowy, cyfrowy komiks.
Cyberpunk 2077: Big City Dreams to 50-stronicowy cyfrowy komiks o TASHY i MIRKU, dwóch Kosiarzach żyjących w Night City. Kradną wszczepy, a zarobioną kasę wydają na imprezy i ostre braindansy.
TASHA jest głośną częścią ich duetu. Potrzebuje ciągłej zmiany, aby móc oddychać i pragnie zyskać więcej szacunku na ulicy, by zostać sławną gangsterką. MIREK jest za to spokojny. Lubi to, co już ma i nie potrzebuje wiele, ale wie też, że Night City wykończy każdego, kto wierzy w status quo.
Biegniesz, walczysz, zmieniasz się lub umierasz... Pewnego dnia MIREK odkrywa braindance o szczęśliwej rodzinie i widzi szansę dla siebie. Problem w tym, że marzenie MIRKA nie współgra z marzeniami TASHY o zostaniu sławną gangsterką...
Ta wyjątkowa historia rozgrywająca się w świecie Cyberpunk 2077 pochodzi od utalentowanych artystów, w tym:
Bartosz Sztybor (scenariusz)
Kierownik narracyjny w CD PROJEKT RED, pisze komiksy dla Dark Horse Comics, Boom! Studios, Paquet, Sarbacane, i Ankama.
Filipe Andrade (rysunek)
Artysta komiksowy, który pracował nad „Old Man Logan”, „Rocket Raccoon & Groot”, „Captain Marvel” i „Doctor Strange” dla Marvel Comics.
Alessio Fioriniello (rysunek)
Artysta komiksowy pracujący głównie na rynku włoskim, gdzie Panini Comics opublikowało jego „Paris Fashion Slam”.
Roman Titov (kolorowanie)
Artysta komiksowy i kolorysta. Pracował nad serią „Angel” dla Boom! Studios.
Krzysztof Ostrowski (kolorowanie)
Artysta komiksowy i kolorysta pracujący głównie na polskim rynku.
Aditya Bidikar (rozmieszczenie tekstu)
Tekściarz komiksowy. Jego najsłynniejsze prace to „Isola”, „These Savage Shores”, „Motor Crush”, „John Constantine: Hellblazer” i „Little Bird”.
Matías Bergara (okładka)
Ilustrator i artysta tworzący okładki. Ilustrował „Sons of Anarchy”, „Cannibal”, „Cannibal” i „John Constantine: Hellblazer”. Dostał swoją pierwszą nominację do nagrody Eisner jako najlepszy artysta za komiks „Coda”.
Cyfrowy komiks na wyłączność Cyberpunk 2077: Big City Dreams będzie dostępny 19 listopada dla wszystkich użytkowników GOG.COM, którzy zamówili grę w przedsprzedaży lub kupili ją po premierze.