It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Witam,
od paru dni mam nowy komputer i pierwszy raz bliżej obcuję z Windows 10. Dzisiaj rano postanowiłem pobrać Wiedźmina 3 GOTY i Wiedźmina 2. Trójka zaczęła się pobierać, dwójka była już w kolejce pobierania, komputer zostawiłem i poszedłem zrobić swoje. Gdy wróciłem, komputer był uśpiony, po zalogowaniu pojawił się błąd w instalacji trójki i zaczęła się pobierać dwójka. Jednak po liczbie pobranych danych wnioskuję, że trójka nie zdążyła dociągnąć do końca, gdyż pobrane było 26, a miało być 38 gb jeśli chodzi o trójkę. Przy grze w kliencie GOG Galaxy w pasku pobierania widniał napis "wstrzymane" przy trójce i nie mogłem wznowić pobierania. Przy grze jest napisane, że zainstalowana, ale przycisk graj nie do kliknięcia. W rozwinięciu zarządzania instalacją dostępne były opcje "odinstaluj" i "napraw", ale pomyślałem, że może restart GOG Galaxy pomoże. Nie pomógł, gra widnieje jako zainstalowana wszędzie, co widać na załącznikach, a wcześniej dostępne opcje "odinstaluj" czy "napraw" nie są możliwe do kliknięcia. Ponadto w windowsowym odinstaluj programy gra również nie widnieje. Pomyślałem więc, że wywalę to co mam na dysku i dostanę komunikat o braków plików na dysku - kiedyś miałem taką sytuację parę lat temu, ale nie pamiętam czy z gogiem, originem, steamem czy uplay - lecz gra nadal widnieje jako zainstalowana. Jak rozwiązać ten problem, niby mógłbym pobrać samą podstawkę i później dodatki, które i tak mam na tym koncie, ale wolałbym rozwiązać ten problem.
Pozdrawiam.

imgu r.com/a/FDUiXhO
imgu r.com/a/A96W0v2

Nie mogę wstawić normalnie linku...
Post edited December 25, 2018 by dawmak9
No posts in this topic were marked as the solution yet. If you can help, add your reply
Prawdopodobnie odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Galaxy po wyczyszczeniu pozostałości, rozwiązałoby Twój problem. Na początek spróbuj jednak wylogować się z Galaxy i zalogować ponownie. Możesz też sprawdzić, czy w rejestrze Windowsa nie ma jakichś śladów Wiedźmina 3. Kliknij Start i wpisz regedit. Teraz użyj kombinacji klawiszy Ctrl+F, wpisz Witcher 3 i wyszukaj tę frazę. Jeśli system coś znajdzie, to wykasuj wpis klawiszem Delete (tylko ten konkretny wpis!) i wciśnij F3, co uruchomi dalsze przeszukiwanie. Po jego zakończeniu zrestartuj komputer.

Alternatywnie możesz zawsze zainstalować Wiedźmina 3 z instalatorów offline. Po ukończeniu instalacji odpal Galaxy i powinien on już prawidłowo wykrywać grę. Jeśli jednak nic z powyższych nie pomoże, dobrym pomysłem będzie napisanie do supportu: https://support.gog.com/hc/pl.
Post edited December 25, 2018 by Sarafan
avatar
dawmak9: gra nadal widnieje jako zainstalowana
Możesz zrobić tak aby gra przestała być widziana - link z innego mojego tematu:
https://www.gog.com/forum/general/galaxy_usercontrolled_installation_just_for_gwent/post34
@dawmak9 w razie gdyby problemy dalej występowały, napisz koniecznie do naszej Pomocy technicznej: https://support.gog.com/hc/pl :)