It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Jeśli lubisz wystawiać na próbę swój refleks i nerwy ze stali, mamy dobrą wiadomość! Ta oferta weekendowa na GOG.COM poświęcona jest dynamicznym tytułom, którym towarzyszą zniżki sięgające nawet 90%. Ten weekend to również świetna okazja do zagrania w gry z serii Way of the Samurai, ponieważ odbywa się ich specjalna wyprzedaż.

Tutaj kilka z przecenionych tytułów:

Dying Light: The Following - Enhanced Edition (-70%) to survivalowa gra akcji osadzona w rozległym, otwartym świecie, w którym będziesz przemierzać miasto zniszczone przez tajemniczą epidemię!

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE (-40%) to pierwszoosobowa strzelanka, w której czas płynie tylko wtedy, gdy ty się poruszasz, umożliwiając ci sianie zniszczenia w zwolnionym tempie.

Way of the Samurai 3 (-90%) to gra action-adventure osadzona w Japonii, gdzie liczy się każda decyzja, a życie wojownika może zakończyć się jednym machnięciem miecza.

Więcej wciągających tytułów czeka na odkrycie! Zarówno weekendowa oferta jak i wyprzedaż specjalna zakończą się 1 lutego 2021 roku, o godzinie 15:00.
avatar
ciemnogrodzianin: Ej, GOG, a dlaczego sprzedajecie światu Iron Storm za 50 centów a rodakom po 6 złotych? :)
Hm, nie jestem w stanie teraz dokładnie sprawdzić, ale problem może być powiązany z geolokacją. Przydałby się screenshot :)
avatar
ponczo_: Hm, nie jestem w stanie teraz dokładnie sprawdzić, ale problem może być powiązany z geolokacją. Przydałby się screenshot :)
avatar
nowy: W załączniku screen.
Dzięki! Przyjrzymy się sprawie.