It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
avatar
Bhaal025: No sytuacja, jest śmieszna :P wiekszosc jest zwalane na deep silver udając że twórcy nie maja nic do gadania.
Z tego co przeczytałem, wynika, że problemem jest tutaj Twórca gry, który nie widzi protrzeby polonizacji gry.
Bo wystarczy zobaczyć ich reakcje na fanowską translacje
"Oh to super, to jedyne wyjśćie, EWEWNTUALNIE MOŻEMY TAM POMÓC".
mówiać krótko '
NIE ZAMIERZAJĄ WYDAĆ KOPEJKI NA POLONIZACJE.
czyli jeśli chodzi o tą gre, temat do zamknięcia
avatar
Bhaal025: No sytuacja, jest śmieszna :P wiekszosc jest zwalane na deep silver udając że twórcy nie maja nic do gadania.
avatar
matix1256: Z tego co przeczytałem, wynika, że problemem jest tutaj Twórca gry, który nie widzi protrzeby polonizacji gry.
Bo wystarczy zobaczyć ich reakcje na fanowską translacje
"Oh to super, to jedyne wyjśćie, EWEWNTUALNIE MOŻEMY TAM POMÓC".
mówiać krótko '
NIE ZAMIERZAJĄ WYDAĆ KOPEJKI NA POLONIZACJE.
czyli jeśli chodzi o tą gre, temat do zamknięcia
Ruskie studio nie ma co sie dziwić
O kurde oO szybko spełniliście moją prośbę z tymi spolszczeniami do Anno i Settlersów. Dziękuję! ;)

Po raz kolejny udowodniliście, że nie ma lepszego sklepu z grami od GOGa :)
Gry, które zostały uzupełnione dzisiaj o polską wersję językową:
Anna's Quest
Anno 1602 A.D.
Anno 1404: Gold Edition
Battle Isle: The Andosia War
Disciples 2 Gold
Driver®: Parallel Lines
Heritage of Kings: The Settlers™
Settlers® 3: Ultimate Collection
Settlers® 4: Gold Edition, The
The Settlers® 2: 10th Anniversary
The Settlers® 2: Gold Edition
Warlords Battlecry 2
Post edited July 08, 2019 by Frozen
avatar
Frozen: Gry, które zostały uzupełnione dzisiaj o polską wersję językową:
Jeszcze Disciples 2 Gold - dubbing pl :)

Kiedy już człowiek zwątpił w Wasz projekt ze spolszczeniami, bo z miesiąca na miesiąc było ich coraz mniej, a tu nadszedł 8.07.2019 i boom polecieliście grubo ! :D Szczególnie Setters 3 - niezapomniane intro, ależ ono smakuje w pełnej polskiej wersji <mniam>

Nie wiem czy mam Was chwalić, bo oczywiście na to zasługujecie, ale boję się, że na następne spolszczenia znów trochę poczekamy.

Już dużo gier w które grałem pod koniec lat 90tych i na początku wieku doczekało się polskich wersji.
Ale jeszcze dużo pracy przed Wami i mam nadzieję, że się doczekamy polskich wersji gier np Fallouty, Commandos, Jagged Alliance, Airline Tyccon, Alien Nations, Arcanum, Faraon, Zeus czy Gorky 17
avatar
nowy: Jeszcze Disciples 2 Gold - dubbing pl :)
Racja, już uzupełniam :)
Dobrze, że Anno 1404 jest już u was w polskiej wersji, bo chciałem w tym języku pograć sobie. Swoją drogą grubo z tym polskimi wersjami, jeszcze Lew Leon, dobry miesiąc się zapowiada na gogu.
avatar
nowy: Fallouty, Commandos, Jagged Alliance, Airline Tyccon, Alien Nations, Arcanum, Faraon, Zeus czy Gorky 17
Na Airline Tycoon bym raczej nie liczył - wersja Deluxe nigdy nie była oficjalnie spolszczona, a pokrewną Evolution spolszczała Cenega (zresztą niewielkie bo niewielkie, ale są różnice nie tylko w tekście ale i dialogach). Za to oryginalne AT wydane przez CD Projekt to sporo "mniejsza" gra.
Co do Commandos, cała seria też spolszczona była przez Cenegę, więc też pozostaje kwestia praw do lokalizacji.
Dzięki za Settlers 3.
avatar
nowy: Ale jeszcze dużo pracy przed Wami i mam nadzieję, że się doczekamy polskich wersji gier np [...] Gorky 17
Sytuacja z tą grą jest dość dziwna. Na Steamie Gorky 17 jest w aż 6 językach wliczając język polski. Na GOGu gra jest tylko w języku angielskim. Zatem nie jest to kwestia praw autorskich do tłumaczenia. Po prostu leją na to.
avatar
nowy: Ale jeszcze dużo pracy przed Wami i mam nadzieję, że się doczekamy polskich wersji gier np [...] Gorky 17
avatar
PoNgO: Sytuacja z tą grą jest dość dziwna. Na Steamie Gorky 17 jest w aż 6 językach wliczając język polski. Na GOGu gra jest tylko w języku angielskim. Zatem nie jest to kwestia praw autorskich do tłumaczenia. Po prostu leją na to.
Podejrzewam, że problem jest po stronie właściciela praw do lokalizacji, a nie GOG-a. Może to być np. skomplikowana sytuacja prawna, która wystąpiła już po tym, jak gra trafiła na Steam w różnych wersjach językowych. Jestem przekonany, że gdyby to była wyłącznie kwestia starań GOG-a, to już dawno ujrzelibyśmy grę tutaj we wszystkich wersjach językowych.
Raczej wątpię. Pomyśl ile trzeba było czekać na polską wersję GOG Galaxy (a i tak jeszcze nie wszystko zrobili). Niestety, zdaje się, że osoby odpowiedzialne za GOGa, nie mają, ani pomysłów, ani ambicji i jedyne co potrafią to odcinać kupony od hasła DRM free i gier od CDPRed. Więc na kolejne spolszczenia staryszych tytułów poczekamy i będą one dodawane całkowicie losowo.
avatar
Sarafan: Może to być np. skomplikowana sytuacja prawna, która wystąpiła już po tym, jak gra trafiła na Steam w różnych wersjach językowych.
W takiej sytuacji dalsza sprzedaż gry na Steamie zostałaby wstrzymana, tak jak to się dzieje z wieloma innymi grami. Steam i GOG to są tylko sklepy i nie ma znaczenia kiedy rozpoczęły sprzedaż. Liczy się czy w danej chwili mogą sprzedawać daną grę w danej wersji językowej. Odpowiedzialność spoczywa na wydawcy gry, który niewątpliwie ma prawo sprzedawać w obu sklepach to samo, ale z tego prawa nie korzysta, bo np. nie chciało mu się zaktualizować GOGowej wersji gry. Alternatywne wytłumaczenie jest takie, że na Steamie panuje bezprawie, co jednak wydaje się mało prawdopodobne. W każdym razie zadaniem GOGa jest nie dopuścić do sytuacji, w której konkurencyjny sklep ma lepszą ofertę.
Niche - a genetics survival game
Patch 1.2.0 (24 July 2019)

New Features
• Added Japanese and Polish translations
Z niecierpliwością czekam na Alien Nations 2 (The Nations Gold). Pierwszą część gry udał osię samodzielnie spolszczyć, kopiując pliki z oryginalnej wersji. Niestety z drugą częścią się już nie da tak zrobić a posiadam big boxa...