It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Jedna z tych wyprzedaży, z których łatwo wyjść z pełnym portfelem.
Co ciekawe na GG deals widzę, że część rzeczy, które mnie interesują, są na wyprzedaży Steam w cenie, w której już bym je kupił. Cóż, poczekamy do Summer Sale :)
avatar
ciemnogrodzianin: Cóż, poczekamy do Summer Sale :)
Oj, to przyszłość, której nikt nie jest w stanie przewidzieć. Kondycja złotówki może sprawić, że wybór nie będzie polegał na tym, ile gier kupić, ale czy w ogóle kupić... :(
Fakt, może się zdarzyć.
A na pewno inflacja (globalna) może sprawdzić, że straci sens pojęcie "historycznie niskiej ceny", bo po uwzględnieniu inflacji może się okazać, że teraz już wszystko jest historycznie tanie.
OK. Trzeci giveaway, który mam w zbiorach (nota bene jedna z pierwszych gier, jakie kupiłem na GOG-u).
Nie ma to jak trafione prezenty na święta! ;)

No dobrze, cyfrowe dodatki do Wiedźmina zostały rozbudowane o parę pozycji: niech będzie 2 i 1/2.
avatar
KillingMoon: OK. Trzeci giveaway, który mam w zbiorach (...).
Nie ma to jak trafione prezenty na święta! ;)
Podzielam Twoją radość... :P
Też mam obecny prezencik w kolekcji, ale zapłaciłem za niego jakąś śmieszną kwotę (3 zł?), więc jest to praktycznie bez znaczenia. Cieszę się szczęściem tych, którzy nie mieli jeszcze gry w kolekcji. :) Przydałoby się wreszcie kiedyś w to zagrać... Myślę, czy nie przygotować sobie jakiegoś harmonogramu grania, żeby zarządzać tym swoim backlogiem efektywniej. :)
avatar
Sarafan: Też mam obecny prezencik w kolekcji, ale zapłaciłem za niego jakąś śmieszną kwotę (3 zł?), więc jest to praktycznie bez znaczenia. Cieszę się szczęściem tych, którzy nie mieli jeszcze gry w kolekcji. :) Przydałoby się wreszcie kiedyś w to zagrać... Myślę, czy nie przygotować sobie jakiegoś harmonogramu grania, żeby zarządzać tym swoim backlogiem efektywniej. :)
Pamiętam. Faktycznie kwota ok. 3 zł wtedy wchodziła w grę.
Ja, tak jak w wątku Listy polecanych gier rekomenduję tę grę - teraz do wzięcia za darmo - innym.

Tylko nie polecam grania na Święta, bo... mną wstrząsnęła, a to słabo pasuje do świątecznego nastroju.

Z takich wspomnień gry a święta, pamiętam jak dostałem Blade Runnera jakoś tak tuż po premierze. Gra doinstalowywała dla siebie nowe DirectX ;) Co to było za przeżycie :)) Wiadomo, co robiłem do Sylwestra ;)

W sumie to też temat na jakiś wątek, może poświąteczny...
avatar
KillingMoon: Z takich wspomnień gry a święta, pamiętam jak dostałem Blade Runnera jakoś tak tuż po premierze. Gra doinstalowywała dla siebie nowe DirectX ;) Co to było za przeżycie :)) Wiadomo, co robiłem do Sylwestra ;)

W sumie to też temat na jakiś wątek, może poświąteczny...
Nie mów, że masz Blade Runnera w big boksie! :O Niezły rarytas...
avatar
KillingMoon: Z takich wspomnień gry a święta, pamiętam jak dostałem Blade Runnera jakoś tak tuż po premierze. Gra doinstalowywała dla siebie nowe DirectX ;) Co to było za przeżycie :)) Wiadomo, co robiłem do Sylwestra ;)

W sumie to też temat na jakiś wątek, może poświąteczny...
avatar
Sarafan: Nie mów, że masz Blade Runnera w big boksie! :O Niezły rarytas...
No, mam :)
Tylko nie jestem pewien, czy mam pudełko (sprawdzę, powinienem też mieć).
Post edited December 23, 2021 by KillingMoon
avatar
ssling: U mnie chyba nic w tym roku. Grać i tak w co mam, a to co mnie interesuje nie ma takiej ceny żeby było warto kupować na zapas.
avatar
KillingMoon: Szkoda. Może rzutem na taśmę trafi się coś ciekawego? (zwłaszcza w zapowiedzianych prezentach).
Najważniejsze jednak, że jest w co grać ;)
Może jednak się szarpnę na tę paczkę w szczytnym celu :P
https://www.gog.com/game/tvghf_support_pack
avatar
KillingMoon: Szkoda. Może rzutem na taśmę trafi się coś ciekawego? (zwłaszcza w zapowiedzianych prezentach).
Najważniejsze jednak, że jest w co grać ;)
avatar
ssling: Może jednak się szarpnę na tę paczkę w szczytnym celu :P
https://www.gog.com/game/tvghf_support_pack
To szlachetny zamiar :)
Myślałem nad tym pakietem, ale pierwsze skojarzenie "Mam już Dark Lands, to żadna okazja brać za całą sumę połowę zawartości" - na razie - zwyciężyło... Jeszcze pomyślę, bo idea szczytna.
avatar
KillingMoon: No, mam :)
Tylko nie jestem pewien, czy mam pudełko (sprawdzę, powinienem też mieć).
Cały sens jest właśnie w posiadaniu dużego pudełka. :) Myślę, że trochę jest warte w dzisiejszych czasach.
avatar
KillingMoon: No, mam :)
Tylko nie jestem pewien, czy mam pudełko (sprawdzę, powinienem też mieć).
avatar
Sarafan: Cały sens jest właśnie w posiadaniu dużego pudełka. :) Myślę, że trochę jest warte w dzisiejszych czasach.
Wartość sentymentalna na pewno będzie droższa, ale warto wiedzieć, że ma się coś, co jest samo z siebie cenne ;)
Ja kupiłem 2 gierki z universum Warhammera i Edge of Eternity:)
Wesołych Świąt!!!