It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Ponad 150 tytułów do 85% taniej w promocji na gry najczęściej dodawane do listy życzeń.

Zmyślony przez nas sondaż wskazuje, że długa lista życzeń jest kluczem do szczęścia każdego gracza. A skoro tak, to na GOG.com uruchamiamy wyprzedaż ponad 150 gier najczęściej dodawanych do listy życzeń przez naszych użytkowników.

Posiadanie listy życzeń może się opłacać. Da ona celne wskazówki prezentowe znajomym, rodzinie i bogatym nieznajomym z Internetu. Wygodnie prześlesz ją do wszystkich swoich kontaktów, a podczas wyprzedaży (na które wszyscy przecież czekamy) Twój ulubiony sklep z cyfrowymi grami na PC powiadomi Cię o najlepszych ofertach. Czuj się powiadomiony!

Co zatem dominuje na listach życzeń naszych użytkowników?

Na pierwszym miejscu mamy Wiedźmina 3: Dziki Gon i dodatki do niego! Zgarnij kompletną Edycję Gry Roku z 60% rabatem albo kontynuuj historię w dodatkach Serca z kamienia oraz Krew i wino - obu są przecenionych o 50%.

Zaraz za Wiedźminem mamy Planescape: Torment - edycja rozszerzona tego legendarnego RPG jest teraz dostępna z 67% rabatem. A na miejscu trzeciem definiujące gatunek RPG Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej tańszej o 75%.

Naszej społeczności nie można omówić dobrego gustu do gier, dlatego w promocji na najbardziej pożądane gry mamy również Divinity: Original Sin 2 (-15%), Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (-35%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%) i ponad sto innych tytułów!

Najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece - promocja na najbardziej pożądane gry trwa tylko do 23 kwietnia, do północy.
Jedna osoba na lowcygier.pl dostała grę Transistor
avatar
karoljag: Jedna osoba na lowcygier.pl dostała grę Transistor
Tu jedna na GOGu też ją dostała, więc przypuszczam, że była to jedna z zakontraktowanych gier do rozdania.
Może to ta sama
Stawiam kasztana, że oni tak tylko napisali, że wysłali ludziom kody, żeby nie było przypału xD
avatar
karoljag: Może to ta sama
Zakładając, że ci łowcy to serwis polski, raczej nie.
avatar
keeveek: Stawiam kasztana, że oni tak tylko napisali, że wysłali ludziom kody, żeby nie było przypału xD
Myślę, że "aż tak strasznie" to nie było, ale z chęcią zapoznałbym się z zasadami owego losowania. :)
Post edited April 16, 2018 by Lexor
Dawno tak często nie zaglądałem do Spamu, ale - u mnie też nic ;)

Szkoda w sumie, że nie zamienili tego w jakiś konkurs/walkę/coś. Bo tak to wyszło blado. Jacyś ludzie gdzieś niby dostali, ale sądząc po ciszy na forach, prawie jakby nikt...
Prawdę mówiąc to liczyłem na to że te darmowe gry to byłyby zwyczajnie tytuły do odblokowania po wydaniu w sklepie określonej kwoty tak jak to już miało miejsce wcześniej. Zasady jasne i nagrody znane, a i zachęta do zakupów większa ;)
Na nic nie liczyłem, nic nie dostałem. Nie czuję zawodu.

Na obchody dziesięciolecia serwisu też się jakoś specjalnie nie nastawiam. Co ma być, to będzie ;)
Przeliczyłem się, bo liczyłem na perełki pokroju KC Deliverance lub Outlasta 2:(
Gratki dla zwycięzców!
no szczęście nie dopisało :/ ale przynajmniej masa świetnych gier promocji ;) w zasadzie jeszcze trochę takich i może zacznę traktować gog-a na równi ze steam :D
avatar
ciemnogrodzianin: Szkoda w sumie, że nie zamienili tego w jakiś konkurs/walkę/coś. Bo tak to wyszło blado. Jacyś ludzie gdzieś niby dostali, ale sądząc po ciszy na forach, prawie jakby nikt...
No własnie - z punktu widzenia PR to tak słabo. Myślę, że moze trzeba poczekać pare dni, żeby ludzie zaczęli się chwalić, bo może nie każdy sprawdza GOGa codziennie - jednak z drugiej strony jak na reklamowane "tysiące" to mimo wszystko cos powinno być, chyba że ludzie wolą nic nie pisać w obawie przed downvote (bo takie praktyki tu na forum zaobserwowałem).
A ja dostałem...powiadomienie o przecenie :)

...ale może to i dobrze. Mam jeszcze nieco do ogrania na steamie a i na gogu kilka tytułów już czeka...szkoda, że nie rozdają "czasu na gry"...
Post edited April 16, 2018 by Leuu
avatar
Leuu: szkoda, że nie rozdają "czasu na gry"...
:D Lepiej bym tego nie ujął!
Hmm to z forum nikt nic nie dostal?:)Szczerze to az dziwne.
Ja nie dostalem nawet gry za 10 zl z mojej listy życzeń. Jest to stronghold. Chyba az tak biedni nie sa zeby 10 zl żałować a w strongholda zawsze zagrac chcialem tylko nie mam jak.

Licze ze kiedys stronghold bedzie za free
Post edited April 17, 2018 by Slenderek