Znane twarze w Cyberpunk 2077 – zobacz epizodyczne role z gry

V i Johnny Silverhand nie są jedynymi postaciami błąkającymi się po ulicach Night City. W Cyberpunku 2077 znajdziecie ponad 50 influencerów i streamerów z całego świata – czy to na grafikach reklamowych w grze, czy też w formie całych modeli postaci. Spójrzmy na ich role – zarówno te większe, jak i mniejsze!
Uwaga: artykuł zawiera spoilery!

Artyści/h2>
Cohn Carnage to amerykański streamer posiadający ponad 1,3 miliona obserwujących na Twitchu oraz ponad 250 tys. subskrybentów na YouTubie. W grze Cohn jest tajemniczym, ulicznym kaznodzieją, którego gracze mogą spotkać na ulicach dzielnicy Watson.
Alanah Pearce to urodzona w Australii streamerka działająca w Stanach Zjednoczonych. Ma ponad 100 tys. obserwujących na Twitchu i ponad 550 tys. subskrybentów na YouTubie. Prowadzi również konto na Instagramie (ponad 500 tys. obserwujących) jako charalanahzard. Jej postać można spotkać w jednym z zadań w Cyberpunku 2077, jeśli wybierze się ścieżkę Nomada na początku gry.
Jesse Cox to kolejny uznany streamer ze Stanów Zjednoczonych. Ma ponad 255 tys. obserwujących na Twitchu i ponad 970 subskrybentów na YouTubie. Jesse współpracuje z GOG-iem już od lat i jeśli zdecydujesz się, by wesprzeć go w pełni na Patreonie, otrzymasz od nas comiesięczny upominek. Ale uważaj – gdy spotkasz go w dzielnicy Watson, będzie znajdować się w... dość osobliwej sytuacji.

Reklamy w grze

W świecie Cyberpunka 2077 rządzonym przez korporacje znajdziemy cały ekosystem marek atakujących nasze zmysły na każdym rogu. Niektóre twarze z reklam możecie kojarzyć z Twitcha czy YouTube'a. Oto niektórzy influencerzy, których można zobaczyć w grze:
· ArcadeBulls to streamer i miłośnik GOG-a z Czech. W Cyberpunku 2077 zobaczycie go w reklamie Meta Beast. Sprawdźcie to nagranie.
· JeanBaptisteShow to doświadczony streamer i miłośnik GOG-a z Francji. Możecie zobaczyć go w reklamie CHEAP-AS-CHIP. Oto jego nagranie o grze.
· Negaoryx to amerykańska streamerka, aktorka głosowa i fanka papierowych RPG-ów pojawiająca się w reklamie Sandblast, którą można zobaczyć, spacerując po ulicach Night City. Oto jej nagranie.
Oczywiście wypatrujcie też innych streamerów na każdym ekranie! Oprócz postaci wspomnianych powyżej w Night City jest pełno interesujących ludzi. Ponad 80 członków CD PROJEKT RED użyczyło swojego wyglądu, by miasto tętniło życiem. W megalopolis przyszłości poznasz też trochę gwiazd z prawdziwego świata, takich jak Keanu Reeves, Nina Kraviz i Grimes.
Zanurzając się w świecie Cyberpunka 2077, zwróć uwagę na wspomniane powyżej epizodyczne role. Znalezienie ich wszystkich samo w sobie może być fajnym wyzwaniem przy zwiedzaniu Night City!