Shadow Warrior 2 ZA DARMO przez 48 godzin, premiery, nowy wygląd oraz mnóstwo atrakcji!

**UWAGA: Czas głosowania dobiegł końca!**
Dziesięć lat to dojrzały wiek, jak na platformę dla graczy. A ponieważ nie ma urodzin bez hucznej imprezy, to tydzień atrakcji, nowości i prezentów!
Nie byłoby nas tutaj bez naszej społeczności, dlatego po raz pierwszy w historii to Wy wybraliście grę na niesamowity prezent rocznicowy. Prezent dla Was oczywiście! Spośród trójki nominowanych (Firewatch, Shadow Warrior 2 i SUPERHOT) po wyrównanej walce zwyciężył Shadow Warrior 2, który teraz jest dostępny ZA DARMO - oferta obowiązuje do 6 października, do godziny 16:15.
Przygotowaliśmy dla Was też specjalne kolekcje urodzinowe z grami, w które po prostu trzeba zagrać! Każda z kolekcji jest dostępna w wyjątkowej cenie:
• Kolekcja Nieśmiertelne klasyki to legendarny Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World za jedyne 18 zł.
• Za 35 zł mamy kolekcję Im starsze, tym lepsze, zawierającą takie hity jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins.
• I wreszcie Współczesne klasyki, czyli pakiet za 89 zł, w ramach którego otrzymasz Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun.
To tylko część atrakcji dostępnych z okazji naszych urodzin. Wpadnij na GOG.COM i znajdź więcej doskonałych gier bez DRM, z rabatem nawet do 80%.
Co jeszcze przygotowaliśmy? Na 10. rocznicę uwalniamy od DRM niesamowite Stellaris td Paradox Entertainment. Mamy też ogromny zaszczyt ogłosić wielki powrót na salony Indiana Jones and the Infernal Machine i serii Soldier of Fortune, które od dzisiaj dostępne są wyłącznie na GOG.COM!
Wierni fani na pewno dostrzegą również spore zmiany w samym sklepie. Zmienił się wygląd, ale też sposób przeglądania katalogu i odkrywania perełek z zasobów GOG.COM. Każda gra ma teraz więcej miejsca na prezentację swoich zalet, a informacje, których szukasz, są dostępne po przesunięciu kursora na wybrany element. Ulepszyliśmy też system oceniania, dzięki czemu przeglądanie opinii naszej społeczności stało się wygodniejsze.
Przy okazji takiej rocznicy nie może się obyć bez sentymentów. Przygotowaliśmy dla Was fascynującą podróż po historii GOG.COM, od roku 1994 i wydarzeń, które stoją u źródeł filozofii naszej platformy aż po plany na przyszłość. Pierwsza dekada to dopiero początek!
Wszystkie oferty związane z 10. urodzinami będą dostępne na GOG.COM od 1 do 7 października. Prezenty rocznicowe będą rozdawane od 4 października, godz. 16:15. Głosować można już teraz.