It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Disclaimer - this thread is about my translation for polish language, therefore all further text is in polish.


Witam wszystkich fanów Gladiusa! Nareszcie nadszedł ten dzień, po wielu miesiącach pracy zakończyłem pracę nad spolszczeniem! Więcej szczegółów w tym wątku na polskim forum:

https://www.gog.com/forum/general_pl/warhammer_40_000_gladius_relics_of_war_spolszczenie
A dobra, nie będę pisał po angielsku.
Kawał dobrej roboty! Przy odpowiedniej "reklamie" na forach steamowych i tutaj może większa część naszych rodaków doceni gierkę. Osobiście nie będę korzystał, ale i tak dzięki wielkie za zadbanie o polską społeczność. Trzymam kciuki za powodzenie moda i regularne update'y :)
Bardzo dziękuję :) Oczywiście zrobię co w mojej mocy, żeby spolszczenie zyskało status oficjalnej lokalizacji (aczkolwiek sporo zależy tu od decyzji Slitherine'a). Jak już uda mi się ogarnąć spolszczenie najnowszego DLC, kolejne aktualizacje powinny być w miarę bezproblemowe (z tego co zauważyłem, patche wydawane normalnym sumptem, tzn nie przy okazji jakiegoś DLC, nie mieszają za mocno w strukturze plików z tekstem, więc najczęsciej wystarczą kosmetyczne poprawki).