PL:
Aby strzelić z broni gdy będziemy mieli amunicję nie wystarczy nacisnąć klawisza odpowiedzialnego za strzał - potrzeba nacisnąć przycisk kierunku poruszania i trzymając go nacisnąć przycisk strzału - tylko tak można strzelić z broni w tej grze.
EN:
To fire a weapon when you have ammunition, it is not enough to press the shooting button - you need to press the direction button and, while holding it, press the shooting button - this is the only way to fire a weapon in this game.