It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Pierwsza edycja The Escapist Indie Showcase wystartowała. Poznaj wiele znakomitych gier niezależnych, zobacz kulisy ich powstawania, wywiady z twórcami i wiele więcej!

Odwiedź naszą stronę wydarzenia, by obejrzeć cały materiał, zobaczyć nadchodzące premiery i by dodać je do swojej listy życzeń. Nie przegap również transmisji na żywo na YouTube i Twitch, które będą odbywały się między 11 a 14 czerwca, w godzinach 17:00 - 1:00 czasu polskiego.

Podczas The Escapist Indie Showcase zobaczysz prezentację rozgrywki w tytułach takich jak i [url=https://www.gog.com/game/resolutiion]Resolutiion, które są już dostępne na GOG.COM, jak i innych produkcji niezależnych, które również wkrótce dołączą do naszego katalogu gier bez DRM.

Oto lista wszystkich wspomnianych gier, które wkrótce pojawią się na GOG.COM:

A Juggler's Tale

Art of Rally

Black Skylands

Danger Scavenger

Dream Engines: Nomad Cities

Dreamscaper

Edge of Eternity

Eldest Souls

Figment: Creed Valley

Gamedec

Hellpoint

Mayhem in Single Valley

Minute of Islands

Nanotale - Typing Chronicles

Nighthawks - The Vampire RPG

Paradise Killer

Paradise Lost

Roki

ScourgeBringer

The Riftbreaker

The Way of Wrath

UnDungeon

Unto the End

We Are The Caretakers
Edge of Eternity:)Na to czekam
W życiu nie czekałem na żadną grę. Zrobią, to będzie – myślałem. Cierpliwie obserwałem zawsze tylko ew. premiery. A kupowałem i tak dopiero po x latach ;)

Wtem:

Hollow Knight: Silksong

W sumie już tylko na to czekam w swoim życiu. Wiem, że w Polsce nie będzie nigdy normalnie. Nie zasiedlimy też Marsa. Nie czekam już na takie rzeczy. Ale na Silksong – czekam całym sobą :)
avatar
Gotrekus: Edge of Eternity:)Na to czekam
Też mnie zainteresowała. Ciekawe, jak wypadnie na tle serii Final Fantasy. A poza tym czekam na Eldest Souls i Gamedec, ale raczej na premierę kupował nie będę. Zdecydowanie mam w co grać... :)
Fajnie ze tyle nowych gierek wpadnie.Mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie:)Tez mam w co grac...Az za duzo tego:)
Piękny wysyp indyków na horyzoncie :)
Zaintrygowało mnie "Nanotale – Typing Chronicles" pomysłem na grę, kultem dla wiedzy i pisma, grafiką, ale... Windows 10 jako minimum wymogów systemowych :(((
Bardzo ciekawie prezentuje się też "The Way of Wrath": klimatyczne screeny i zajawka pozwalają wierzyć, że będzie to naprawdę świat przesiąknięty szamanizmem. I połączenie RPG z zarządzaniem fortem (jak Wołodyjowski na Dzikich Polach ;) ) brzmi obiecująco.