It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
31 marca 2019 roku kończymy wsparcie dla programu Gwarancji Uczciwej Ceny. Chcielibyśmy jednak jak najlepiej wyjaśnić Wam powody, dla których podjęliśmy tę decyzję.

Stworzyliśmy System Gwarancji Uczciwej Ceny (GUC), aby wyrównać różnice w cenach gier pomiędzy poszczególnymi krajami. Niektóre gry na GOG.COM są dostępne w cenach regionalnych, to znaczy że cena danej gry w pewnych krajach może być wyższa niż w Ameryce Północnej. Tam gdzie gry są droższe, zwracamy Wam równowartość różnicy w cenie w formie Funduszy Portfela GOG. Aby zobrazować to na liczbach, średnio zwracamy użytkownikom 12% ceny gier z własnej kieszeni. W niektórych przypadkach zwrot sięga nawet 37%.

W przeszłości, pokrywając te dodatkowe koszty, nadal byliśmy w stanie wygenerować zysk ze sprzedaży. Niestety, nie jest to już możliwe. Wraz ze zwiększeniem udziału twórców gier w zyskach ze sprzedaży, nasz własny udział w nich maleje. Niezależnie od wszystkich pozostałych aspektów, jesteśmy sklepem i nie możemy sobie pozwolić na sprzedaż gier ze stratą.

Wycofanie GUC jest dla nas niezwykle trudną decyzją. Jednak krok ten da nam możliwość zapewnienia lepszych warunków współpracy z twórcami gier, co z kolei pozwoli nam rozszerzyć katalog o więcej starannie wyselekcjonowanych tytułów, zarówno klasyków, jak i nowości - oczywiście bez DRM.

Zależało nam, aby poinformować Was o tej zmianie z wyprzedzeniem i dać Wam czas na skorzystanie z Gwarancji Uczciwej Ceny przed jej wycofaniem. Program będzie funkcjonował w niezmienionej postaci do 31 marca 2019. Jeśli chcecie skorzystać z możliwości, jakie oferuje, teraz jest na to właściwy moment. Fundusze zgromadzone w programie zachowują swój termin ważności, czyli rok od momentu otrzymania ostatniego zwrotu w ramach Gwarancji Uczciwej Ceny.
avatar
Gotrekus: Znaczy ceny wzrosna?:(
Ta zmiana nie wpływa na ceny gier na GOG.COM.
avatar
Gotrekus: quote_3]
avatar
Gotrekus: Znaczy ceny wzrosna?:(
avatar
Gotrekus: Ta zmiana nie wpływa na ceny gier na GOG.COM.
[/quot

No to elegancko.Nie wiem czemu płacza na forum ogólnym.Moze im tam to wyjasnijcie bo sie zrobi gównoburza:)

wiecej dobrych gier i bedzie dobrze.Tylko moze zmiencie system dodawania gier bo za duzo ostatnio jest pixelozy.
:)
avatar
Kerebron: Czy uzbierane w ten sposób środki w Portfelu też trzeba wykorzystać do końca marca, czy to nie ma znaczenia?
Zasady wykorzystania tych środków pozostają takie same, czyli:
avatar
GOG.com: Fundusze zgromadzone w programie zachowują swój termin ważności, czyli rok od momentu otrzymania ostatniego zwrotu w ramach Gwarancji Uczciwej Ceny.
Post edited February 27, 2019 by emter_pl