It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Jak to jest wieść podwójne życie, z czego jedno z nich w zupełnie innym świecie?

Studio Bethesda znane jest z tworzenia historii, które zabierają graczy w odległe miejsca jak i na nowo definiujące gatunki gier. Począwszy od krwawego i niesamowicie emocjonującego Dooma, ponadczasowej strzelanki, która oferuje wyjątkowe przeżycia, aż po legendarny Quake, FPS w klimatach Gothic'a. Oczywiście nie można również zapomnieć o światach, w których króluje magia, czyli o Morrowind i Oblivion.

Katalog Bethesdy nie byłby jednak kompletny bez gier z serii Fallout, w których gracze przenoszą się do świata po wojnie nuklearnej. Odwiedź Kryptę 108 by stawić czoło klonom Gary'ego i dowiedz się dlaczego Krypta 101 pozostawała całkowicie zamknięta od czasu wybuchu wojny.

Wszystkie gry od studia Bethesda teraz do 75% taniej na GOG.COM.

Wyprzedaż gier Bethesda trwa do 31 lipca, do godziny 15:00.
W tym roku znowu nic nie dodaliście od bethesdy, czyli wciąż tkwimy z tym samym rzutem sprzed dwóch lat? Czemu tak uparcie nie chcecie się rozwijać?

PS: Bethesda wcale nie jest znana z "krwawego i niesamowicie emocjonującego Dooma" ani z "ponadczasowej strzelanki, która oferuje wyjątkowe przeżycia, aż po legendarny Quake". Wykupili te marki na długo po tym jak stały się sławne.
Post edited July 24, 2019 by Kamil_999666
avatar
Kamil_999666: W tym roku znowu nic nie dodaliście od bethesdy, czyli wciąż tkwimy z tym samym rzutem sprzed dwóch lat? Czemu tak uparcie nie chcecie się rozwijać?
Dokładnie. Nie chcą się rozwijać. Wstają rano i pojawia się pytanie: To co, rozwijamy się?... Eeee, nie dzisiaj, nie chce się nam.
Ludzie z bethesdy koczują już drugi rok na wycieraczce z gotowymi projektami. Pełni nadziei kolejnego już ranka pukają w szybkę z odwiecznym pytaniem: Dzisiaj? Odpowiada im tylko cisza...

Tak to wygląda. Veni, vidi.

ps.
Kiedyś może doczekam się ES 3 lub 4 w akceptowalnej dla mnie cenie. Nie spieszy mi się.
Post edited July 24, 2019 by topolla
Ciągle czekam na jakieś fajniejsze ceny... :|

7.59zł • -67% • Return to Castle Wolfenstein
7.59zł • -67% • Ultimate DOOM, The
9.69zł • -75% • Fallout
9.69zł • -75% • Fallout 2
9.69zł • -75% • Fallout Tactics
10.69zł • -50% • Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
11.59zł • -50% • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
11.59zł • -50% • Elder Scrolls Adventures: Redguard, The
12.69zł • -67% • Quake II: Quad Damage
12.69zł • -67% • Quake: The Offering
12.69zł • -67% • Wolfenstein 3D + Spear of Destiny
19.09zł • -67% • Quake III: Gold
19.29zł • -50% • DOOM II + Final DOOM
21.09zł • -67% • Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition, The
21.09zł • -67% • Quake 4
21.39zł • -75% • Fallout 3: Game of the Year Edition
21.39zł • -75% • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
28.19zł • -67% • Doom 3: BFG Edition
28.19zł • -67% • Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition Deluxe, The
avatar
topolla: Dokładnie. Nie chcą się rozwijać. Wstają rano i pojawia się pytanie: To co, rozwijamy się?... Eeee, nie dzisiaj, nie chce się nam.
Ludzie z bethesdy koczują już drugi rok na wycieraczce z gotowymi projektami. Pełni nadziei kolejnego już ranka pukają w szybkę z odwiecznym pytaniem: Dzisiaj? Odpowiada im tylko cisza...
Tak to wygląda. Veni, vidi.
Pewnie, wszystko po stronie gog-a jest gotowe, nieustannie składają propozycję współpracy wydawcom, co jedna to lepsza, ale niestety, to im się "nie chce" udostępniać gier w innych miejscach dystrybucji cyfrowej. Co robić z tymi gotowymi projektami? Odpadło, ubi, square, ea, beth... :( Wciąż z jakiejś przyczyny nie mogę się doczekać przygodówek od Viva Media, na pewno dlatego, że są tacy ekspansywni. Spoko, cebrepunk się sprzeda i podciągnie sklep, po co się starać.
a to nie jest przypadkiem id software i raven software? bo Bethesda mi tu nijak nie pasuje
avatar
marekuryga: a to nie jest przypadkiem id software i raven software? bo Bethesda mi tu nijak nie pasuje
id Software już od dawna należy do Bethesdy, podobnie jak prawa do Quake'a.
avatar
marekuryga: a to nie jest przypadkiem id software i raven software? bo Bethesda mi tu nijak nie pasuje
avatar
Sarafan: id Software już od dawna należy do Bethesdy, podobnie jak prawa do Quake'a.
Rozumiem, jestem jak widać grubo do tyłu