It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Najlepszy czas na zakup jest teraz! Wyprzedaż Black Friday nadeszła wraz z premierą UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection (-40% podczas wyprzedaży), ponad 6000 ofert nawet do -90%, GIVEAWAY gry Styx: Shards of Darkness i nie tylko!

Od kultowych klasyków, przez perełki indie, aż po nowoczesne arcydzieła AAA. Tytuły FPS, RPG, symulatory, gry strategiczne, roguelike, powieści wizualne, platformówki, point & clicki, przygodówki akcji i wszystko pomiędzy – znajdziecie je tutaj z niesamowitymi rabatami!

Rzućmy okiem co przygotowaliśmy dla Was na początek!Pod koniec zeszłego miesiąca mówiliśmy, że już pojawi się wkrótce, i to oczekiwanie dobiegło końca. UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection, kolejne arcydzieło wydane przez PlayStation PC LLC, jest już dostępne w naszym katalogu i możecie je zgarnąć z -40% rabatem z okazji Black Friday!

Czas odkryć porywającą filmową fabułę i największe hity akcji w serii UNCHARTED™, pełne niesamowitych przygód dwójki ukochanych złodziei – Nathana Drake'a i Chloe Frazer.

UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection zawiera dwa uznane przez graczy i krytyków tytuły w formie UNCHARTED™ 4: A Thief's End i UNCHARTED™: The Lost Legacy. Oba pełne śmiechu, dramatu, emocjonującej walki i zachwytów. A to wszystko w zremasterowanych wersjach, co czyni je jeszcze bardziej wciągającymi.W UNCHARTED™ 4: A Thief's End, minęło kilka lat od ostatniej przygody Nathana Drake'a, emerytowanego łowcy fortun. Nasz charyzmatyczny protagonista zostaje jednak zmuszony do powrotu do świata złodziei. Los wzywa go, gdy Sam, przypuszczalnie martwy brat Drake'a, pojawia się, szukając pomocy w ocaleniu własnego życia i oferując przygodę, której Drake nie może się oprzeć. Największa wyprawa Drake'a przetestuje jego fizyczne możliwości, determinację i ostatecznie to, co jest gotów poświęcić, aby uratować tych, których kocha.

Poszukując dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, pirackiej utopii głęboko w lasach Madagaskaru – co prowadzi do podróży dookoła świata przez dżungle, odległe miasta i ośnieżone szczyty w poszukiwaniu fortuny Avery'ego.W UNCHARTED™: The Lost Legacy, Chloe Frazer musi skorzystać z pomocy znanej najemniczki Nadine Ross i wyruszyć do indyjskich Ghatów Zachodnich, aby odnaleźć Złotą Tukę Ganesha, w celu odzyskania starożytnego artefaktu i utrzymania go z dala od rąk bezwzględnego podżegacza wojennego.

Oba te tytuły oferują niezrównane wrażenia i z pewnością staną się jednymi z waszych ulubionych gier wszechczasów. Zdobądź UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection już teraz i w pełni wykorzystaj oferowaną zniżkę!Oczywiście poza tą niesamowitą premierą, możecie także przebierać w ponad 6000 tytułach, które przeceniliśmy podczas wyprzedaży Black Friday. Wybór jest ogromny i nigdy nie było lepszego czasu, aby wzbogacić swoją bibliotekę, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Oto kilka przykładów:

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (z rekordowo wysoką zniżką -75%!)

Days Gone (-67%)

Yakuza: Like a Dragon Hero Edition (z rekordowo wysoką zniżką -66%!)

Fallout 4: Game of the Year Edition (-75%)

Pathfinder: Wrath of the Righteous - Mythic Edition (-70%)

System Shock (z rekordowo wysoką zniżką -30%!)

A Plague Tale: Requiem (z rekordowo wysoką zniżką -55%!)

...a to tylko początek wspaniałych okazji, które można znaleźć. Przejrzyjcie je wszystkie TUTAJ i przekonajcie się sami!Na koniec, aby rozpocząć Black Friday w najlepszy możliwy sposób, odbierzcie GIVEAWAY gry Styx: Shards of Darkness. Możecie to zrobić do 24 listopada, do godziny 15:00.

Ta przygodowa gra akcji z 2017 roku z naciskiem na elementy skradanki pozwoli wam wcielić się w goblińskiego zabójcę Styxa. Wynajęci do wykonania niezwykle ważnej misji, będziecie eksplorować i opanowywać ogromne otwarte środowiska, zabijając lub przemykając obok wrogów – ludzi, elfów i krasnoludów – ale także znacznie bardziej przerażających, kolosalnych stworzeń.Zaopatrz się w swoją kopię UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection, odbierz GIVEAWAY, i oczywiście…

PRZEGLĄDAJ OFERTY


Wyprzedaż trwa do 28 listopada, do godziny 23:59.
high rated
O! Czyli było o Uncharted, tylko tłumaczone automatem, ale jest : ) gra ciekawa ^

jeszcze 16godz w promocji https://www.gog.com/game/uncharted_legacy_of_thieves_collection

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection
Polskie audio i tekst.
Osiągnięcia w Galaxy.
Wsparcie do joypadów.
Zapisy w chmurze.
Offline Installer.
Post edited March 28, 2024 by solseb