It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
GOG Galaxy zawsze był i będzie opcjonalny, ale przy tak dużej grze jest to opcja zdecydowanie polecana. Po ściągnięciu gry (zaznaczę również, że przez GOG Galaxy można również ściągnąć sam instalator offline poprzez WIĘCEJ -> Backup i dodatki; nie trzeba od razu instalować gry) można swobodnie odinstalować aplikację i uruchamiać grę z pliku .exe. Przy dużych grach takich jak Mafia III, podczas ściągania instalatora z przeglądarki, jest wiele czynników, które mogą to ściąganie zakłócić (chociażby działanie programu antywirusowego lub nagłe odłączenie internetu).

No i oczywiście jest jeszcze nasz lżejszy, starszy program, o którym wspomniał InkPanther - Downloader. Nie jest on obecnie dalej rozwijany, ale pobieranie przez niego gier wciąż jest możliwe.
avatar
ryery2: Wina goga za transfer jest ewidentna. Bez aplikacji, przez przeglądarkę ściąga 1MB/s, przez galaxy 0,1 MB's.

Cóż, to naprawdę jest mój ostatnia zakup tutaj.
ryery2, sprawdzamy instalatory, ale bardzo nam pomożesz, jeśli napiszesz więcej o błędzie (może być nawet PW na naszym fanpage na Facebooku). Wtedy będzie nam prościej ustalić, jaka jest przyczyna problemów. Sprawdziliśmy też zgłoszenia i nie mamy nic od Ciebie. Czy możesz podać numer zgłoszenia? Dzięki!