It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Overland już wkrótce bez DRM.

Przejmij kontrolę nad grupą podróżników podczas wyprawy po postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych w Overland, turowej grze survivalowej. Zmierz się ze straszliwymi stworzeniami, ratuj ocalałych i poszukuj zasobów takich jak paliwo, apteczki i broń. Podejmuj decyzje, które wpłyną na twoją rozgrywkę - zdecyduj czy naprawisz zniszczony samochód czy może uratujesz bezpańskiego psa. Pamiętaj, każdy twój ruch będzie miał pewne konsekwencje. Przygotuj się na sytuacje, w których twoje życie zawiśnie na włosku, na dramatyczne ucieczki i trudne wybory.
Wygląda ciekawie. Trochę ciągle czekam na tego rodzaju grę, która naprawdę będzie trzymała klimat - postapo z turową walką, survivalem i zarządzaniem zasobami. Myślałem, że The Final Station to będzie coś takiego, ale tam było więcej arcade niż tactics. Może teraz się uda?
Myślę , że gierka spełni moje oczekiwania