It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Hellish Quart już wkrótce bez DRM na GOG.COM! Hellish Quart to bijatyka z pojedynkami na miecze, wiernie odzwierciedlająca fizykę prawdziwej szermierki. Graj jako jeden z XVII-wiecznych wojowników i używaj szabli, rapierów, pałaszów i wielu innych ostrzy w kampanii dla jednego gracza lub lokalnym trybie wieloosobowym ze znajomymi.

Nie możesz się doczekać? Wypróbuj darmową wersję demo.
Dobre!

U mnie to nie pójdzie, ale jak ktoś ma mocniejszy sprzęt i interesuje się epoką (złoty wiek Rzplitej! graliście z kumplami w w Dzikie Pola?), to polecam zerknąć – artykuł na Histmagu o grze. Jest też fajny filmik pokazujący unikatowy pomysł na gameplay. Bardzo ciekawe!
Nie sądziłem, że tak szybko to wyjdzie! Szacun
Wow! "gra, która stawia sobie za cel realistycznie odwzorować XVII-wieczne pojedynki bronią białą". Nie jestem miłośnikiem nawalanek i pada, ale to jakby zupełnie coś innego... taka dydaktyka historii w ruchu ;)

A jakby do grania był dostępny niewysoki pułkownik, co rusz poruszający wąsikiem...