It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przygotuj się na sequel klasycznej gry RPG z otwartym światem, w której Jax musi ponownie zjednoczyć wolnych ludzi Magalanu przeciwko nowemu zagrożeniu. ELEX II już wkrótce na GOG.COM!

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Mnie się Elex podobał :)
Fajnie, że ta dwójeczka wychodzi, bo zakończenie było nieco niedopowiedziane. Mam nadzieję, że ten też nie będzie wykastrowany na poczet przepustek sezonowych itp....i że nie będą zbytnio karczować lasu., bo załączony obrazek sprawia wrażenie prędkiej akcji.

(nawiasem mówiąc sequel...prequel...i już włącza mnie się antyprykator. Zdecydowanie wolę określenie kontynuacja, ciąg dalszy)
Post edited June 18, 2021 by Leuu
Seria Gothic nigdy nie była jakimś moim wielkim faworytem, więc i po Eleksa też nigdy nie sięgnąłem. :) Dwójka raczej tego nie zmieni, ale jest dużo fanów rozgrywki a la Gothic, więc mają powody do radości, że gra tu trafi.
Kiedy zapowiedź kontynuacji uświadamia ci, że nowa gra, w którą planowałeś zagrać, nie jest już taka znowu nowa :)
avatar
Leuu: (nawiasem mówiąc sequel...prequel...i już włącza mnie się antyprykator. Zdecydowanie wolę określenie kontynuacja, ciąg dalszy)
Ja bym odpuścił sequelom, byle by się ukazywały ;)
Ciekawe czy dwójka też będzie tak naszpikowana błędami jak jedynka??
avatar
artekok4: Ciekawe czy dwójka też będzie tak naszpikowana błędami jak jedynka??
Oby nie!
avatar
artekok4: Ciekawe czy dwójka też będzie tak naszpikowana błędami jak jedynka??
avatar
KillingMoon: Oby nie!
Oby nie, dokładnie.