It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Arena, nowy tryb rozgrywki GWINTA, jest już dostępna!

Tworzenie talii w trybie Areny rządzi się własnymi zasadami, niespotykanymi dotąd w innych trybach gry. Możesz wybierać karty spośród wszystkich grywalnych frakcji i dodać do swojej talii nieograniczoną ilość kopii tej samej karty (dotyczy to nawet kart złotych i srebrnych!). W sumie do talii musisz dobrać 26 kart (każda wybrana spośród 4 losowych kart z całej kolekcji GWINTA) oraz Dowódcę.

Na Arenie chodzi przede wszystkim o nieszablonowe myślenie i przechytrzenie przeciwnika. Gra kończy się kiedy wygrasz 9 meczów lub przegrasz trzy. Podejmiesz wyzwanie? Im więcej wygrywasz tym więcej zyskujesz!

Aby odwiedzić domenę Pana lusterko i zawalczyć na Arenie potrzebujesz Odłamków Lustra — jedynej waluty, którą akceptuje nikczemny Gaunter O’Dimm… Odłamki możesz kupić w grze za 6,99 zł lub 150 złota. Nie masz złota? Żaden problem! Przez tydzień od startu Areny (28 lutego-7 marca), każdy gracz, który zaloguje się do GWINTA otrzyma 3 darmowe Odłamki Lustra!
Super, bardzo ciekawy pomysł dobra robota!!!
Idę podpisać cyrograf ;)
I niby gdzie ta arena jest?
Karta Imlerith: Sabat to przesada już jest...
Post edited March 01, 2018 by Wiiiiizaaard
dobę to! tylko ja do dupy!
od jakiegoś czasu mam problem z tą grą. w czasie ostatnich 2/3 miesięcy włączyła się dopiero dzisiaj po włączeniu chciałem ułożyć nową talie ale ekran dziwnie mrugał po włączeniu 4k Textures DLC gra odrazu zcrashowała. więc wyłączyłem 4k tekstures i spróbowałem ponownie ale gra znów zcrashowała. nawet reistalacia nie pomaga. Co zrobić?????????
Post edited March 29, 2018 by kuba1248