It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Zagraj w jednoosobową grę FPS w klimacie sci-fi fantasy, w której walczysz z hordami obcych i eldrytycznymi potworami, eksplorując ponad 26 misternie zaprojektowanych, ręcznie wykonanych poziomów. Viscerafest jest teraz dostępny jako gra w fazie rozwoju na GOG.COM, z 15% zniżką do 27 maja 2021, 17:00!

UWAGA: Prace nad grą wciąż trwają. Sprawdź dokument]https://support.gog.com/hc/pl/sections/115000157529-Gry-w-opracowaniu?product=gog">dokument[/url] z pytaniami i odpowiedziami, aby dowiedzieć się więcej o grach pozostających w produkcji i odwiedź forum, aby uzyskać więcej informacji i pozostać w kontakcie ze społecznością.

Kochasz gry tak, jak my? Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o nowościach, powiadomienia o premierach oraz wyjątkowe zniżki. Przejdź do sekcji „Prywatność i ustawienia” na swoim koncie GOG, aby dołączyć już teraz!
Doom Joke's Day!

Yeah! Pixelated em All!!!
Stylem graficznym skojarzyło mi się nieco z pierwszym System Shockiem. Ale rozgrywka rzecz jasna zupełnie inna. Zabójcze tempo akcji. Może być ciekawe. :)