It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
1. Gra posiada anomalie graficzne.
- Tło za płomieniem świecy jest czarne, jakby ten fragment grafiki został wycięty.
- Na ekranie menu wewnątrz gry pojawił się dziwne pixele. Na początku gry ich nie było.

2. Gra bardzo często się zawiesza. Pomaga tylko wyłączenie jej przez panel sterowania.
- Odnoszę wrażenie, że jest to związane z bardzo częstym ładowaniem się mapy. Kiedy gra ładuje mapę, to na chwilę się zacina.


Zna ktoś rozwiązanie tych problemów? Przede wszystkim chodzi mi o zawiechy, gdyż przez to gra staje się niegrywalna.
Post edited January 27, 2020 by GAGawron
This question / problem has been solved by MartiusRimage
avatar
GAGawron: 1. Gra posiada anomalie graficzne.
- Tło za płomieniem świecy jest czarne, jakby ten fragment grafiki został wycięty.
- Na ekranie menu wewnątrz gry pojawił się dziwne pixele. Na początku gry ich nie było.

2. Gra bardzo często się zawiesza. Pomaga tylko wyłączenie jej przez panel sterowania.
- Odnoszę wrażenie, że jest to związane z bardzo częstym ładowaniem się mapy. Kiedy gra ładuje mapę, to na chwilę się zacina.

Zna ktoś rozwiązanie tych problemów? Przede wszystkim chodzi mi o zawiechy, gdyż przez to gra staje się niegrywalna.
Na te graficzne problemy mogłyby pomóc wyłączenie w opcjach gry Enable Real Time Lights i Use Enhanced 3D Lightning. W ostateczności - popróbowałbym z dgvoodoo:
http://dege.freeweb.hu/dgVoodoo2/dgVoodoo2_63_1.zip

(odpal raz, potem zatwierdź, zamknij i skopiuj pliki z katalogu MS do katalogu z grą).

Co do zawieszania - nie spotkałem się osobiście z tym problemem, ale na wszelki wypadek sprawdziłbym, co masz wybrane w opcjach dostępnych w launcherze - w katalogu z grą jest plik launcher.exe, jeśli klikniesz przez niego "run revenant" masz do wyboru trochę opcji, w tym zaawansowane - opcja "preload sectors" i rozmiary ładowanych danych (dwa suwaki). To tylko spekulacja z mojej strony, ale jeśli masz problem przy zaznaczonej opcji - moze spróbuj przy odznaczonej (i vice versa), ewentualnie spróbuj zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar wczytywanych danych (Preload sector size i Chunkcache Size).

Jest tu też trochę różnych specyficznych opcji graficznych (jak software renderer), ale nie potrafię powiedzieć, czy (i na ile) w Twoim przypadku by pomogły. Choć zmiana display device może pomóc na te "artefakty graficzne" (u mnie jest tylko główny sterownik ekranu, ale na szczęście nie miałem problemów z Revenantem - grałem na systemie Windows 8.1.)
Post edited January 27, 2020 by MartiusR