It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
***ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY***Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - dzięki GOG Galaxy możesz rozpocząć pobieranie gry jeszcze przed premierą.

Jeśli kupiłeś grę w przedsprzedaży, możesz pobrać ją już dziś z GOG Galaxy. Pobierz GOG Galaxy, by zainstalować Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści przed premierą. W grę będzie można zagrać w dniu premiery, 23 października.

Świat Wiedźmina powraca!

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, nowa przygoda w świecie Wiedźmina, jest już dostępna na PC w przedsprzedaży, wyłącznie na GOG.COM.

Wojna Krwi to gra role-playing dla jednego gracza, osadzona w świecie Wiedźmina, łącząca fabularną eksplorację z niepowtarzalnymi łamigłówkami i mechaniką bitew karcianych.

Wciel się w rolę królowej Meve, zbierz swoją armię i rzuć się w wir walki. Poznaj zupełnie nową wiedźmińską opowieść, zapewniającą 30 godzin rozgrywki i pozwalającą Ci odkryć nieznane dotąd rejony świata Wiedźmina - Lyrię, Rivię, Aedirn, Mahakam i Angren.

Wraz z grą otrzymasz fantastyczną zawartość dodatkową, w tym oficjalną ścieżkę dźwiękową, cyfrowy artbook do Gwinta, a także beczki z kartami, tytuły i awatary do wykorzystania w grze Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana.

Wojna Krwi ukaże się na PC 23 października.
Chciałam tylko podbić z info. Jeśli ktoś z Was kupił Wojnę w przedsprzedaży, może już pobrać ją z GOG Galaxy :)
avatar
MRCOLO: No to pobieramy, a jutro ogrywamy :-D
:)