It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
***ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY***Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - dzięki GOG Galaxy możesz rozpocząć pobieranie gry jeszcze przed premierą.

Jeśli kupiłeś grę w przedsprzedaży, możesz pobrać ją już dziś z GOG Galaxy. Pobierz GOG Galaxy, by zainstalować Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści przed premierą. W grę będzie można zagrać w dniu premiery, 23 października.

Świat Wiedźmina powraca!

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, nowa przygoda w świecie Wiedźmina, jest już dostępna na PC w przedsprzedaży, wyłącznie na GOG.COM.

Wojna Krwi to gra role-playing dla jednego gracza, osadzona w świecie Wiedźmina, łącząca fabularną eksplorację z niepowtarzalnymi łamigłówkami i mechaniką bitew karcianych.

Wciel się w rolę królowej Meve, zbierz swoją armię i rzuć się w wir walki. Poznaj zupełnie nową wiedźmińską opowieść, zapewniającą 30 godzin rozgrywki i pozwalającą Ci odkryć nieznane dotąd rejony świata Wiedźmina - Lyrię, Rivię, Aedirn, Mahakam i Angren.

Wraz z grą otrzymasz fantastyczną zawartość dodatkową, w tym oficjalną ścieżkę dźwiękową, cyfrowy artbook do Gwinta, a także beczki z kartami, tytuły i awatary do wykorzystania w grze Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana.

Wojna Krwi ukaże się na PC 23 października.
avatar
khorba: spoko ale mysle ze CDP powinno zrobic inna gre taka ktora wszyscy czekaja
Nie ma czegoś takiego jak "gra na którą wszyscy czekają". Ludzie mają różne gusta.
avatar
khorba: spoko ale mysle ze CDP powinno zrobic inna gre taka ktora wszyscy czekaja
Wiedzmin 4 i sukces murowany! ale oni maja cos z glowa jak sapkowski! ten nie chce napisac kolejnych ksazek z unwersum wiedzmina , dlaczego? Bo nie ! hahaha a ci z kolei nie beda robc wiedzmina 4 bo zakonczyli sage..no tylko placzki potrafia tak zjeb...c temat...a z kim nie rozmiawam to i czytalby i gralby..
avatar
Jarhed1977: Wiedzmin 4 i sukces murowany! ale oni maja cos z glowa jak sapkowski! ten nie chce napisac kolejnych ksazek z unwersum wiedzmina , dlaczego? Bo nie ! hahaha a ci z kolei nie beda robc wiedzmina 4 bo zakonczyli sage..no tylko placzki potrafia tak zjeb...c temat...a z kim nie rozmiawam to i czytalby i gralby..
Wiedźmin 4 wcześniej czy później będzie, ale najprawdopodobniej nie z Geraltem w roli głównej. Przedstawiciele CDPR dawali o tym delikatnie znać w różnych wypowiedziach. Spodziewałbym się, że będzie to następna gra po Cyberpunku 2077. To wciąż jednak bardzo odległa przyszłość. 2025, może 2026 rok?
A tą grą bez Geralta w klimatach wiedźmińskich nie jest przypadkiem "Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści"?
avatar
SilentBob11: A tą grą bez Geralta w klimatach wiedźmińskich nie jest przypadkiem "Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści"?
To jest raczej to co początkowo miało być już dawno zapowiedzianym trybem fabularnym w Gwincie, a ostatecznie wyewoluowało w odrębną grę opartą na podobnych mechanikach rozgrywki. Wydaje mi się że na właściwego "Wiedźmina 4" wciąż czekamy ;)
Post edited January 12, 2019 by Aramandur
Na "właściwego" Wiedźmina 4 to na pewno wciąż czekamy. Problem w tym, czy się w ogóle doczekamy.