It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Przedsprzedaż: Cyberpunk 2077

Studio CD PROJEKT RED zapowiedziało premierę Cyberpunk 2077 na 17 września 2020 roku! Już teraz możesz kupić grę w przedsprzedaży na GOG.COM.

Wraz z grą otrzymujesz oficjalną ścieżkę dźwiękową, cyfrową książeczkę z wybranymi grafikami, podręcznik do Cyberpunk 2020 oraz zestaw tapet na komputery i urządzenia mobilne. Użytkownicy GOG.COM otrzymają również cyfrową książeczkę z informacjami na temat gry (więcej szczegółów wkrótce), dodatkowy zestaw tapet i awatarów oraz plakaty Cyberpunk 2077 w jakości do druku.

Zamów Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży przed 17 czerwca 2019 roku, aby otrzymać 30% zniżki do oficjalnego sklepu studia CD PROJEKT RED*.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant - klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

* Jednorazowy kod zniżkowy przysługuje osobom, które kupią Cyberpunk 2077 na GOG.COM przed 17 czerwca 2019 r., przed godziną 23:59 (CEST). Zniżka obejmuje zakup produktów dostępnych w oficjalnym sklepie studia CD PROJEKT RED z wyłączeniem figurek oraz nie łączy się z innymi rabatami. Sprawdź ograniczenia regionalne dotyczące wysyłki oraz więcej informacji na stronach naszej Pomocy.

Jeśli kupisz Cyberpunk 2077 na GOG.COM, 100% twoich pieniędzy trafi do grupy CD PROJEKT.
OK, zwracam honor. :)
Gra AAA, więc i cena prawie, jak za grę AAA. Nie ma się co dziwić. :) Za to cena za kolekcjonerkę wysoka. Problemu ze sprzedażą nakładu jednak nie będzie. Szkoda, że pudełkowa wersja będzie bez płytek z grą. W takiej sytuacji sens jej kupna staje moim zdaniem pod znakiem zapytania. Co najwyżej można się skusić na dodatki.

Swoją drogą, grafika w zaprezentowanym wczoraj trailerze jest tak dobra, że obawiam się downgrade'u. Fajnie, że pokazano wreszcie Night City w wersji nocnej i po deszczu. Klimacik pierwszorzędny. :)
avatar
goliat17: Keanu Revees w grze, jesteście naprawdę niesamowici CD Projekt Red, nie sądziłem, że pojawi się tam gwiazda takiego kalibru.
Chodziły też plotki o pewnej innej gwieździe, która miała być zaangażowana w cały projekt. :) Ale obecność Reveesa to i tak spore zaskoczenie. Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Post edited June 10, 2019 by Sarafan
A co z osobami, które dokonały zakupu na cyberpunk[kropka]sklep[kropka]pl? Bo dziś rano kupiłem kolekcjonerkę, ale zwyczajnie nie wiedziałem o tym 30% kodzie zniżkowym na GOGu. Gdybym wiedział, to bym kupił tutaj...

Poza tym szkoda, że na powyższym sklepie konto nie jest zsynchronizowane z kontem na GOGu. Czy to oznacza, że pomimo kupna kolekcjonerki nie będę mieć tej gry na półeczce, dopóki za niespełna rok przyjedzie do mnie kurier z paczką i nie wklepię kodu? Jeśli tak, to trochę słabo...
avatar
Mephrite: A co z osobami, które dokonały zakupu na cyberpunk[kropka]sklep[kropka]pl? Bo dziś rano kupiłem kolekcjonerkę, ale zwyczajnie nie wiedziałem o tym 30% kodzie zniżkowym na GOGu. Gdybym wiedział, to bym kupił tutaj...

Poza tym szkoda, że na powyższym sklepie konto nie jest zsynchronizowane z kontem na GOGu. Czy to oznacza, że pomimo kupna kolekcjonerki nie będę mieć tej gry na półeczce, dopóki za niespełna rok przyjedzie do mnie kurier z paczką i nie wklepię kodu? Jeśli tak, to trochę słabo...
Pytanie czy te 30% zniżki jest warte tego co dostaje się w wersji pudełkowej?
Jeżeli kilka rzeczy ze sklepu się zamówi to tak, inaczej chyba nie warto.
Czy gra wyjdzie również na Windows 7? Karta produktu sugeruje tylko Windows 10.
avatar
poetivity: Czy gra wyjdzie również na Windows 7? Karta produktu sugeruje tylko Windows 10.
Trzeba pytać Redów. Obstawiam, że gra będzie śmigać na Win 7 - w przeciwnym razie straciliby 20% potencjalnych klientów pecetowych. 20% - wydaje się, że to niewiele, ale jeśli chętnych na grę jest 3 miliony, to mówimy o kwocie 600 tysięcy egzemplarzy. To są olbrzymie pieniądze i głupio byłoby je po prostu zignorować.
Poczekam aż będzie dostępna i wtedy kupię - tu na GOG`u. Zastanawiam sie tylko czy wersję elektroniczną czy pudełkową. Mam czas :-)
Zakupione na cyberpunk.net ze steelbook-iem dodatkowy zastrzyk dla CDP na doszlifowanie produktu :D Kolekcjonerka ma najfajniejsze pudełko no ale cóż :(
Jak nie będzie w karcie produktu jasno wyspecyfikowane , że Win 7 jest obsługiwane to żadne promocje mnie nie interesują. Dobrowolnie na Win 10 nie przejdę.