It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy.

Czas skończyć z obciążającymi zasoby naszych komputerów klientami, które musimy mieć wciąż uruchomione, by mieć dostęp do swoich gier z różnych aplikacji i móc sprawdzić, w co grają nasi znajomi. GOG GALAXY 2.0 w wygodny sposób pokazuje wszystkie twoje gry w jednej bibliotece i sprawia, że w prostszy sposób możesz kontaktować się ze znajomymi z różnych platform.

“Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu”, mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG. “Nie mam wątpliwości, że w przyszłości poznamy jeszcze więcej klientów i launcherów”, dodaje. “Jesteśmy zdumieni i niezwykle wdzięczni za reakcję społeczności graczy oraz ich bezpośrednie zaangażowanie w naszą inicjatywę, dzięki czemu możemy teraz wszyscy korzystać z integracji z 20 platformami, które pozwalają wszystkim użytkownikom na połączenie list gier i znajomych w GOG GALAXY 2.0”.

Zamknięta beta aplikacji przyniosła liczne aktualizacje takie jak podgląd statusu znajomych z różnych platform w GOG GALAXY 2.0 czy zaawansowane wyszukiwanie, które daje graczom wiele dodatkowych opcji – znajdowanie gier i znajomych, odpalanie gry jednym przyciskiem i możliwość własnoręcznego dodania dowolnej gry do biblioteki.

Podziel się swoimi wrażeniami!

Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o GOG GALAXY 2.0! Dajcie nam znać, w jaki sposób korzystacie z GOG GALAXY 2.0, co wam się podoba, co możemy jeszcze poprawić i usprawnić. Każdy może podzielić się z nami swoją opinią poprzez opcję dostępną bezpośrednio w aplikacji, kanały social media GOG GALAXY oraz na naszym oficjalnym forum.

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0

Pobierz aplikację i połącz GOG GALAXY 2.0 ze swoimi ulubionymi platformami growymi poprzez 20 oficjalnych i stworzonych przez społeczność integracji. Połącz wszystkie swoje gry z PC i konsol w jednej bibliotece, instaluj i uruchamiaj gry na PC, śledź swoje postępy, statusy znajomych, osiągnięcia i czas gry na wszystkich platformach. Aplikacja to również najlepsze rozwiązanie do uruchamiania i aktualizacji gier bez DRM z twojej biblioteki GOG.COM. Ponieważ zaprojektowaliśmy GOG GALAXY 2.0 z myślą o twojej prywatności, nie ma mowy o szpiegowaniu, dzieleniu się informacjami ze stronami trzecimi – i oczywiście twoje dane należą do ciebie.

Aby dołączyć do otwartej bety GOG GALAXY 2.0, pobierz aplikację w wersji Windows lub Mac. Wejdź też na stronę www.gogalaxy.com, by dowiedzieć się więcej, czego możesz się spodziewać po aplikacji w pełnej, oficjalnej wersji premierowej.
post do skasowania
Post edited March 15, 2022 by ban1cjusz
avatar
CzarnePodniebienie: Możesz podać konkretne przykłady? Bo to jeden z głównych argumentów wszystkich narzekaczy, a później się okazuję, że posiadam te gry i działają bez problemu na Win10 :)
Call to Power 2 na przyklad.

avatar
CzarnePodniebienie: Ja rozumiem ludzi, że wolą siedzieć na starych systemach bo sam siedziałem na win7 dopóki mi nie padł PC pod koniec 2018, a na nowym już z przymusu mam win 10, ale nie rozumiem tego że ktoś narzeka, że na stary system nie ma czegoś tam nowego. Chcesz siedzieć na starym systemie, super, pytasz się dlaczego nie ma gog galaxy 2.0? Prawdopodobnie nie ma, bo to stary system i nie będzie, jedyne rozwiązanie to wgranie nowszego i tutaj jest niepotrzebny płacz z twojej strony ;) Przecież to świadomy wybór, na starym systemie czy to WinXP,WinVista,Win7 na każdym jest to samo, zaczynają odpadać oprogramowania, przeglądarki, aktualizację taka kolej rzeczy, trzeba zacząć mocno kombinować i godzić się na półśrodki, albo pogodzić się z tym i iść na łatwiznę, zresztą jeszcze nie wiadomo do końca jak z tym Win7 będzie bo to system który powoli odchodzi do lamusa, ale może jeszcze rzutem na taśmie dostanie gog galaxy 2.0 np. finalną wersję, beta testujemy od 8 wzwyż, jak nie dostatnie to szkoda, jak dostanie to fajnie, argument z grami które działają na 7, a na 10 raczej inwalida, bo okazuję się, że i tak te gry działają przy minimum chęci na win 10. Pytasz co z ludzmi z win 7, dostajesz prostą odpowiedź upgrade systemu wolisz narzekać, ja gdybym miał stary system to bym nie narzekał, że nie ma na niego czegoś co może już mu się nie należy :) Już lepiej żeby team galaxy zają się wersją dla Linuksa niż stary system który powoli będzie tracił.
Moze i stary ale jeszcze moze!
Wedlug ostatniej ankiety na steamie mial prawie 20% i jeszcze mu rosnie.
Nie pytalem dlaczego nie ma, pytalem raczej czy GOG ma jakies alternatywy dla takich niereformowalnych* urzytkownikow jak ja.
A poza tym narzekac?! Plakac?! No tez cos?! Zawsze dziwilo mnie, ze ludzie po jednym, gora dwoch zdaniach probuja odgadnac stan emocjonalny osoby piszacej (chociaz nie dziwilo mnie, ze im sie to nie udaje).
Z drugiej strony jestem troche wzruszony, ze chcialo ci sie tak rozpisywac w odpowiedzi na niewinne pytanie.

* przez niereformowalnych rozumiem ludzi, ktorym jeszcze nie padl komputer z Windowsem 7 lub starszym.
avatar
mihuk: W wymaganiach jest minimum win 8, co z ludzmi. ktorzy maja jeszcze win 7?
Zaistalowałem tą Bęte na 7 i wszystko działa jak należy
avatar
mihuk: W wymaganiach jest minimum win 8, co z ludzmi. ktorzy maja jeszcze win 7?
avatar
SYTHULK: Zaistalowałem tą Bęte na 7 i wszystko działa jak należy
O! To fajnie :)
Czasem mam ochotę spróbować zagrać w gwinta, ale gog galaxy skutecznie mnie odstraszyło. Niezidentyfikowane procesy w tle nawet jeśli jest wyłączone, bajzel w rejestrze, problemy z odinstalowaniem, pozostawienie śmieci zarówno na dysku jak i w rejestrze. Ogólny ciężar gatunkowy, brak przejrzystości. Niestety nie potrafię przejść obojętnie nad faktem, że część oprogramowania, a nawet systemy operacyjne (windows 10, android) zachowują się obecnie w sposób, jaki kiedyś był przypisywany szkodliwemu oprogramowaniu.

Zmieniło się coś w tym względzie czy nadal trzeba być lekkoduchem oddającym kontrolę byle czemu dla odrobiny wygody, żeby z tego korzystać?

avatar
CzarnePodniebienie: Możesz podać konkretne przykłady? Bo to jeden z głównych argumentów wszystkich narzekaczy, a później się okazuję, że posiadam te gry i działają bez problemu na Win10
Windows 10 jako system nie spełnia swojego zadania. Nie jest systemem, jest platformą, usługą testową, a użytkownik jest testerem. To, że Tobie coś działa, to nie znaczy, że drugiej osobie w tej samej konfiguracji sprzętowej i programowej, z tymi samymi aktualizacjami będzie działać. To, że działało Ci kilka lat, to nie znaczy, że jutro też będzie i nie dostaniesz "ferelnej" aktualizacji jako następnej. Użytkownik nie ma pojęcia i wpływu na dokładną konfigurację oraz stan systemu i potrafi się on zmienić bez jego wiedzy. W niektórych wersjach można tylko opóźnić niektóre oficjalne aktualizacje. Spotkałem się z tym, że ta sama zaktualizowana wersja systemu zachowywała się zupełnie inaczej na każdym stanowisku o dokładnie tej samej konfiguracji. Tak jakby w tym samym czasie MS na jednego kompa wysyłał jedną wersję aktualizacji, na innego inną i testował, która będzie lepiej się zachowywać, a ryzyko utraty danych czy innych problemów to już sprawa użytkownika.
Post edited December 11, 2019 by topolla
U mnie cały czas traci połączenie ze Steamem. Coś ktoś wie jak temu zaradzić, żeby nie musieć cały czas ustanawiać połączenie?

I po ściągnięciu instalatora nie ma "lupy" do otwarcia folderu, do którego ten instalator został pobrany, co było w poprzedniej wersji.
Post edited December 13, 2019 by Rotodaton
Nie wiem kiedy to wprowadziliście, ale czemu nie można "po kawałku" ściągać instalatora offline?
Dzięki temu mogłem rozłożyć pobieranie na parę dni jak gra zajmuje dużo GB i ściągać po kawałku, a teraz trzeba od razu ściągnąć wszystko i to bez wyłączania klienta, bo to co się ściągnęło zostanie usunięte po wylogowaniu :(
avatar
Rotodaton: Nie wiem kiedy to wprowadziliście, ale czemu nie można "po kawałku" ściągać instalatora offline?
Dzięki temu mogłem rozłożyć pobieranie na parę dni jak gra zajmuje dużo GB i ściągać po kawałku, a teraz trzeba od razu ściągnąć wszystko i to bez wyłączania klienta, bo to co się ściągnęło zostanie usunięte po wylogowaniu :(
Spróbuj przez przeglądarkę ściągać.
Musisz rozwinąć listę z instalatorami zamiast klikać w niebieski przycisk

Natomiast jeśli chodzi o Galaxy 2.0, to można ściąganie pauzować i potem wznawiać.
Attachments:
untitled.png (289 Kb)
Post edited May 25, 2020 by erbello
14.12.2020y four day installs gog. What is F#ck.