It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy.

Czas skończyć z obciążającymi zasoby naszych komputerów klientami, które musimy mieć wciąż uruchomione, by mieć dostęp do swoich gier z różnych aplikacji i móc sprawdzić, w co grają nasi znajomi. GOG GALAXY 2.0 w wygodny sposób pokazuje wszystkie twoje gry w jednej bibliotece i sprawia, że w prostszy sposób możesz kontaktować się ze znajomymi z różnych platform.

“Przez ostatnich kilka lat widzimy coraz większe rozproszenie naszych kolekcji gier i list znajomych, co jest najlepszym dowodem na to, że potrzebujemy jako gracze jednej aplikacji, która pozwoli nam połączyć nasze gry i znajomych w jednym miejscu”, mówi Piotr Karwowski, Managing Director w GOG. “Nie mam wątpliwości, że w przyszłości poznamy jeszcze więcej klientów i launcherów”, dodaje. “Jesteśmy zdumieni i niezwykle wdzięczni za reakcję społeczności graczy oraz ich bezpośrednie zaangażowanie w naszą inicjatywę, dzięki czemu możemy teraz wszyscy korzystać z integracji z 20 platformami, które pozwalają wszystkim użytkownikom na połączenie list gier i znajomych w GOG GALAXY 2.0”.

Zamknięta beta aplikacji przyniosła liczne aktualizacje takie jak podgląd statusu znajomych z różnych platform w GOG GALAXY 2.0 czy zaawansowane wyszukiwanie, które daje graczom wiele dodatkowych opcji – znajdowanie gier i znajomych, odpalanie gry jednym przyciskiem i możliwość własnoręcznego dodania dowolnej gry do biblioteki.

Podziel się swoimi wrażeniami!

Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o GOG GALAXY 2.0! Dajcie nam znać, w jaki sposób korzystacie z GOG GALAXY 2.0, co wam się podoba, co możemy jeszcze poprawić i usprawnić. Każdy może podzielić się z nami swoją opinią poprzez opcję dostępną bezpośrednio w aplikacji, kanały social media GOG GALAXY oraz na naszym oficjalnym forum.

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0

Pobierz aplikację i połącz GOG GALAXY 2.0 ze swoimi ulubionymi platformami growymi poprzez 20 oficjalnych i stworzonych przez społeczność integracji. Połącz wszystkie swoje gry z PC i konsol w jednej bibliotece, instaluj i uruchamiaj gry na PC, śledź swoje postępy, statusy znajomych, osiągnięcia i czas gry na wszystkich platformach. Aplikacja to również najlepsze rozwiązanie do uruchamiania i aktualizacji gier bez DRM z twojej biblioteki GOG.COM. Ponieważ zaprojektowaliśmy GOG GALAXY 2.0 z myślą o twojej prywatności, nie ma mowy o szpiegowaniu, dzieleniu się informacjami ze stronami trzecimi – i oczywiście twoje dane należą do ciebie.

Aby dołączyć do otwartej bety GOG GALAXY 2.0, pobierz aplikację w wersji Windows lub Mac. Wejdź też na stronę www.gogalaxy.com, by dowiedzieć się więcej, czego możesz się spodziewać po aplikacji w pełnej, oficjalnej wersji premierowej.
W końcu:)Mam dostęp od samej alfy.Takze gorąco polecam.z każdą aktualizacja co raz lepiej:)
Chętnie, ale jestem za burtą.
Czekam na edycję dla Linuxa :)
avatar
ciemnogrodzianin: Chętnie, ale jestem za burtą.
Czekam na edycję dla Linuxa :)
W najblizszych latach raczej nie będzie:(
Klient na tyle mnie zainteresował, że rozważam korzystanie z niego podczas grania w gry, także te z GOG-a. Do tej pory używałem głównie instalatorów offline, więc to coś znaczy. Polecam wszystkim przetestować go. A nuż się spodoba. :)
Post edited December 09, 2019 by Sarafan
avatar
ciemnogrodzianin: Chętnie, ale jestem za burtą.
Czekam na edycję dla Linuxa :)
Również czekam na wsparcie dla Linuksa.
avatar
Gotrekus: W najblizszych latach raczej nie będzie:(
Mam tego pełną świadomość i zupełnie się tej decyzji nie dziwię.
Przypominam jednak o swoim istnieniu ;) oraz mam nadzieję, że GOG nie zrobi niczego, co pozbawi mnie istotnych funkcjonalności albo ograniczy dostęp do gier ludzi, którzy chcą nadal korzystać z instalatorów offline oraz różnych narzędzi ułatwiających instalacje w alternatywnych systemach (jak inoextract, DosBox, Wine, PoL, skrypty usera adamhm itp.).
Republika zapytała w 1981 roku "Gdzie oni są? Ci wszyscy moi przyjaciele".
Gog galaxy odpowiedziało w 2019.
Ave :P

A ja chciałbym się spytać czy stareńki GoG downloader będzie obsługiwany nadal...?

Bo te wszystkie WALONE hurraoptymistyczne nowinki tylko mnie wkurzają, nie mam smartfona, który chyba jak nazwa wskazuje ^^ - "mysli" niestety za większość użytkowników jak sądzę, bo za takich tumanów mam jego użytkowników, wolę starego typu komórki - bez tego szpiegowskiego dziadostwa, autentykacji, "wiecznej wygody" tak reklamowanej - a niestety stadko użytkujących je baranów oddaje swoją wolność właśnie za to, będąch dalej nieświadomymi co się kryje w tych draństwach...

To tyle pytania mojego, proszę o odpowiedź.

PS: hmmmm, doczytałem akapit ostatni, trochę mnie to uspokoiło, fakt faktem ,że te wszystkie nowinki mnie wkurzają i sparawiają, że podchodzę do pewnych spraw jak pies do jeża... Trzymam za słowo GoG i mam nadzieję, że trzecią alternatywą oprócz GoG, GoG 2.0 będzie także dalej GoG downloader...

Pozdrawiam
Post edited December 10, 2019 by Voymir
Czyli teraz wszyscy mogą sobie zaktualizować starego klienta i mieć 2.0 ?
avatar
MrPawlo112: Czyli teraz wszyscy mogą sobie zaktualizować starego klienta i mieć 2.0 ?
Dokładnie tak. Sciągasz sobie GOG Galaxy 2.0 i instalujesz. Nowy klient zastąpi Ci ten starszy.
W wymaganiach jest minimum win 8, co z ludzmi. ktorzy maja jeszcze win 7?
avatar
Voymir: Trzymam za słowo GoG i mam nadzieję, że trzecią alternatywą oprócz GoG, GoG 2.0 będzie także dalej GoG downloader...
Wciąż pracujemy nad tym, żeby wszystkie znane funkcje z GOG Galaxy były dostępne w GOG GALAXY 2.0. Zawsze możesz równie wygodnie pobrać instalatory offline za pomocą tejże aplikacji (klikając w zakładkę "Bonusy") ;)
Post edited December 10, 2019 by ponczo_
post do skasowania
Post edited March 15, 2022 by ban1cjusz
avatar
mihuk: W wymaganiach jest minimum win 8, co z ludzmi. ktorzy maja jeszcze win 7?
avatar
CzarnePodniebienie: Najprościej będzie aktualizacja systemu do nowszego, niestety win 7 z miesiąca na miesiąc będzie tracił na rynku, tym bardziej, że pozostało mu mniej więcej miesiąc oficjalnego wsparcia.
Najprosciej to bedzie po prostu nie instalowac galaxy 2.0. :)
Nie wiem czemu mialbym zmieniac windowsa skoro mam wiecej gier, ktore nie chodza na win 10 niz takich, ktore nie chodza na win 7, a dzialaja na win 10?
Pytanie tylko czy bedzie ciagle dzialac galaxy < 2.0 albo chociaz GOG Downloader?