It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Szlachetne kamienie, ukryte diamenty.

Okres świąteczny potrafi w nas wyzwolić niepohamowaną żądzę pochłaniania wszystkiego w ilościach o wiele większych, niż norma przewiduje.

Dobrze jest zatem dla odmiany nieco zwolnić i podelektować się rzeczami starannie dobranymi, wyróżniającymi się na tle reszty. Gdy zaś chodzi o dokonanie takiej selekcji wśród gier, zawsze możecie na nas liczyć.

Tym razem w ofercie mamy dla Was m.in. znakomite przygodówki stworzone przez wirtuozów tego gatunku ze studia Wadjet Eye: Unavowed, Primordia, Technobabylon oraz Blackwell Bundle.

Ponadto klasyki takie jak The Mystery of the Druids oraz Overclocked, a także propozycje dla spragnionych wartkiej akcji: Giana Sisters czy Sine Mora EX.

Oferta weekendowa obowiązuje do 14 stycznia, do godziny 23:59.
Post edited January 11, 2019 by Lt_Alenko
Przygotowaliśmy dla Was kolejną ofertę weekendową, a w niej m.in. znakomite przygodówki od Wadjet Eye :)
Post edited January 11, 2019 by Lt_Alenko
Wzruszyła mnie Sine Mora EX
Wydawało mi się, że takie gry umarły dawno temu, a tu nieźle prezentująca się gierka, której ktoś nie zrobił na kolanie, tylko widać napracowanie..
Na razie wstrzymam się, ale będę ją miał na oku.
Coś bym wybrał, gdyby nie to, że mam ciągle parę rzeczy z tej listy w kolejce, posiadane i niezagrane, a zniżki nie skłaniają do szaleństw.

4.49zł • -76% • Shivah, The
4.99zł • -75% • Giana Sisters: Rise of the Owlverlord
4.99zł • -75% • The Mystery of the Druids
7.59zł • -75% • Gemini Rue
7.59zł • -75% • Nexus: The Jupiter Incident
8.69zł • -75% • Primordia
8.69zł • -75% • Resonance
9.95zł • -75% • 15 Days
9.95zł • -75% • Airline Tycoon Deluxe
12.49zł • -75% • Giana Sisters: Twisted Dreams
12.49zł • -75% • Overclocked: A History of Violence
12.49zł • -75% • The Moment of Silence
13.79zł • -75% • A Golden Wake
13.79zł • -75% • Blackwell Bundle
13.79zł • -75% • Shardlight
13.79zł • -75% • Technobabylon
13.79zł • -75% • The Blackwell Epiphany
17.59zł • -75% • Shardlight: Special Edition
17.59zł • -75% • Technobabylon: Deluxe Edition
19.99zł • -50% • Sine Mora EX
23.99zł • -60% • Lock's Quest
45.89zł • -15% • Unavowed
Ja na wyprzedaży kupiłem kilka gierek , w tym Wiedzmina 3( jest epicki). Na razie nic nie kupuje:)No chyba ze pojawi sie ATOM RPG lub Europa universalis 4 wtedy wysupłam zaskórniaki i zakupie :)
Post edited January 12, 2019 by Gotrekus
Większość gier Wadjet Eye już mam. Tak czy siak, fajna promocja. Gorąco polecam Unavowed, bo to świetna przygodówka jest.
Mają, rzeczywiście, unikatowy setting, klimat i świetnie napisane postacie. Nie są to superhity, ale jak dla mnie są to faktycznie gry zapadające w pamięć. Fajnie, że ktoś robi takie rzeczy.