It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Jest jeszcze wciąż wiele do odkrycia.

Ponure i wzbudzające niepokój, niejasne i pełne sprzeczności, ale niebywale wciągające, inspirujące i wymagające. Jesteście gotowi na podróż poza granice wyobraźni? Zmierzcie się z wizją przyszłości, która może zarówno zaskoczyć, jak i zmusić do opuszczenia pewnej strefy komfortu. Ten weekend to idealny moment na maraton z grami inspirowanymi technologią i cyberpunkiem. Zwłaszcza gdy można zgarnąć świetne tytuły nawet do 80% taniej!

Odkryj mroczny świat nękany przez plagi, wojnę i nędzę w >observer_ (-60%) lub zawalcz z korupcją, odkryj prawdę i ocal swojego brata w Ruiner (-60%).

Wciel się w rolę Wielkiego Brata w serii Orwell; badaj, przeprowadzaj inwazje i decyduj o życiu obywateli miasta (do -66%).

A co powiesz na wycieczkę do metropolii Seattle, gdzie idąc tropem tajemniczego seryjnego mordercy trafiasz do najróżniejszych miejsc, od najbardziej ponurych slumsów po siedziby najpotężniejszych megakorporacji w Shadowrun Returns (-75%)?

Nie zapomnij również o możliwości wejścia na pokład pierwszego statku w historii ludzkości zdolnego do przemieszczania się z prędkością światła w System Shock 2 (-75%) i wypróbowywania mnóstwa przydatnych cybernetycznych wszczepów jako agent UNATCO w Deus Ex GOTY Edition (-75%).

Oferta weekendowa obowiązuje do 20 maja, do godziny 23:59.
Cyberpunkowe klimaty <3