It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Stało się to, co raczej każdy czuł. Magazyn Pixel doczeka się jeszcze jednego numeru i znika z rynku. Informacja pojawiła się niedawno.

Sam mam mieszane uczucia - z jednej strony szkoda, że znika kolejny tytuł. Z drugiej miałem do samego czasopisma wiele uwag. Mogę jednak stwierdzić, że comiesięczny PSX Extreme oraz CDA (raz na kwartał) w zupełności zaspokoją moje czytelnicze wymagania.
Attachments:
image_(1).png (157 Kb)
Post edited December 05, 2022 by Zzagrobnik
avatar
Zzagrobnik: Stało się to, co raczej każdy czuł. Magazyn Pixel doczeka się jeszcze jednego numeru i znika z rynku. Informacja pojawiła się niedawno.

Sam mam mieszane uczucia - z jednej strony szkoda, że znika kolejny tytuł. Z drugiej miałem do samego czasopisma wiele uwag. Mogę jednak stwierdzić, że comiesięczny PSX Extreme oraz CDA (raz na kwartał) w zupełności zaspokoją moje czytelnicze wymagania.
Według mnie to są fatalne wieści. W obecnej sytuacji właściwie nie wiadomo, jak długo pociągnie PSX Extreme i CDA... :(
avatar
Sarafan: Według mnie to są fatalne wieści. W obecnej sytuacji właściwie nie wiadomo, jak długo pociągnie PSX Extreme i CDA... :(
No, dla tych pism to raczej dobra wiadomość. Część czytelników pewnie przepłynie, może nawet od razu. Na pewno w waskiej niszy znika konkurencja do tych samych pieniędzy.
CDA zapowiadał w tym roku jeszcze czwarty numer specjalnego wydania Retro. Na razie ani widu, ani słychu. Czyżby trzecia część sprzedała się tak słabo?.
avatar
comendante77: CDA zapowiadał w tym roku jeszcze czwarty numer specjalnego wydania Retro. Na razie ani widu, ani słychu. Czyżby trzecia część sprzedała się tak słabo?.
Gdzieś czytałem, że sprzedała się kiepsko i zrezygnowano z kolejnego numeru.
Smuggler pisał na Facebookowej grupie Retro, że nowy numer ukaże się wiosną 2023.
avatar
kosa.2206: Smuggler pisał na Facebookowej grupie Retro, że nowy numer ukaże się wiosną 2023.
O! Dobrze wiedzieć, że jednak nie zarzucono pomysłu. Chętnie poczytam kolejny numer, ale bardziej bym skoncentrował się na grach zamiast na retro sprzęcie. :)
Fajnie, że będą jeszcze CDA Retro. Trzeciego jeszcze nie przeczytałem, ale mam i kupię czwarty. Obecnie to Retro zostało jedynym tytułem dot. gier, który kupuję :D
CDA Retro nr 4 w przedsprzedaży. Bardzo fajne gry w numerze. https://sklep.cdaction.pl/shop/retro-4-01-2023-wydanie-papierowe-preorder/
avatar
nowy: CDA Retro nr 4 w przedsprzedaży. Bardzo fajne gry w numerze. https://sklep.cdaction.pl/shop/retro-4-01-2023-wydanie-papierowe-preorder/
Baldur's Gate 2? Klasyczne Fallouty? Jak można nie kupić? :) Co prawda w Retro akurat bardziej interesuje mnie dział Replay niż Publicystyka, ale w tym przypadku zapowiada się parę ciekawych tekstów także w tym drugim.
avatar
Sarafan:
A oni piszą te recenzje na nowo czy wklejają tekst ze starych gazet, jak to wygląda w tym dziale replay?
avatar
nowy: A oni piszą te recenzje na nowo czy wklejają tekst ze starych gazet, jak to wygląda w tym dziale replay?
Pewnie, że piszą na nowo. Ponowne zamieszczanie tak starej recenzji nie miałoby sensu. :)
avatar
nowy: A oni piszą te recenzje na nowo czy wklejają tekst ze starych gazet, jak to wygląda w tym dziale replay?
avatar
Sarafan: Pewnie, że piszą na nowo. Ponowne zamieszczanie tak starej recenzji nie miałoby sensu. :)
To grają też na nowo mam nadzeję, bo pisanie recenzji na podstawie wspominek sprzed lat też nie ma sensu.
avatar
ssling: To grają też na nowo mam nadzeję, bo pisanie recenzji na podstawie wspominek sprzed lat też nie ma sensu.
A tego to już nie wiem, ale domyślam się, że przynajmniej odświeżają sobie daną grę przed napisaniem tekstu.
Magazyn CD Action Retro 4 w sprzedaży !!! Ludziska kupować.....aby ukazał się nr 5, a kto wie (jak to pisze Smuggler) może nawet przejść na tryb kwartalny.