It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like:Chrome,Firefox,Internet Explorer orOpera

×
arrow-down2arrowcart2close4fat-arrow-leftfat-arrow-rightfeedbackfriends2happy-facelogo-gognotificationnotifications-emptyownedremove-menusad-facesearch2wishlist-menuwishlisted2own_thingsheartstartick
Oj w Clasha to się grało. Pamiętam jak z kuzynem całe wakacje kiedyś w to graliśmy :D Wiele niezapomnianych wspomnień, które do tej pory wspominamy, jak się spotkamy :) Tak samo Lew Leon czy Książę i Tchórz. To są gry, w które chętnie znów bym pograł :)

PS A Kapitan Pazur? To Polacy stali za tą grą, czy coś mi się pomyliło?
Post edited November 20, 2017 by Sledziks
Fajnie jakby udalo sie wrzucic na GOGa takie gry jak Franko,Polanie,Kajko I Kokosz,Ksiaze I Tchorz I Wacki:)Wiele milych wspomnien z tymi tytulami.
avatar
Sledziks: PS A Kapitan Pazur? To Polacy stali za tą grą, czy coś mi się pomyliło?
Kapitan Pazur (Captain Claw) jest amerykański. Grę stworzyło Monolith Productions znane z takich serii jak "No One Lives Forever", "F.E.A.R.", czy "Middle-earth" ("Shadow of Mordor" i "Shadow of War").

Mogło Ci się pomylić z powodu polskiego wydawcy gry (firmy Techland), który przez pewien czas zawzięcie walczył o uzyskanie praw do zrobienia gry "Kapitan Pazur 2". Nie udało im się, a gra którą próbowali stworzyć ostatecznie ukazała się na polskim rynku jako "Nikita: Tajemnica Skarbu Piratów".
Post edited November 21, 2017 by Frozen
avatar
Sledziks: PS A Kapitan Pazur? To Polacy stali za tą grą, czy coś mi się pomyliło?
avatar
Frozen: Kapitan Pazur (Captain Claw) jest amerykański. Grę stworzyło Monolith Productions znane z takich serii jak "No One Lives Forever", "F.E.A.R.", czy "Middle-earth" ("Shadow of Mordor" i "Shadow of War").

Mogło Ci się pomylić z powodu polskiego wydawcy gry (firmy Techland), który przez pewien czas zawzięcie walczył o uzyskanie praw do zrobienia gry "Kapitan Pazur 2". Nie udało im się, a gra którą próbowali stworzyć ostatecznie ukazała się na polskim rynku jako "Nikita: Tajemnica Skarbu Piratów".
A możliwe, dzięki za odpowiedź.
Mnie najbardziej boli jak w polskich grach nie ma porządnej (lub w ogóle jej nie ma) wersji językowej. To naprawdę przykre graćw polską i to jeszcze dobrą grę bez dialogów po polsku.

Ubolewam, że czasami nie ma lektora polskiego tylko jest angielski, w POLSKIEJ grze. Świetnie mi się grało w Wiedźmina 1 i 2 ( 3 czeka cały czas na lepszego kompa :( ) albo GROM.

I właśnie chyba takiej gry jak GROM z super historią, genialnymi dialogami i dobrą mechaniką mi brakuje. Ilekroć wracam do tej gry to jest to świetna przygoda.
Odpowiadając na pytanie z tematu: brakuje mi kontynuacji/remaku przygodówki "Wacków - kosmicznej rozgrywki". Spodziewam się, że wśród użytkowników, jak i forumowiczów GOG-u są osoby, które się z tym tytułem spotkały. Nie przypominam sobie, żeby swego czasu ktoś kto grał w "Wacki" narzekał na jakiś element rozgrywki. Jednym słowem i bez zbytniego rozwodzenia się nad tematem, gra była świetna pod względem grafiki, dźwięku, a do tego "grywalności". No i ten klimat blokowisk z pierwszego etapu.... Nie wiem czy gra była wydana poza Polską, ale może jest to jakaś propozycja na kolejny tytuł do wskrzeszenia? Nie da się ukryć, że "Wacki" są i Good i Old.
Potwierdzam.Bardzo dobrze sie przy niej bawilem.:)
avatar
kurt.futurysta: Nie przypominam sobie, żeby swego czasu ktoś kto grał w "Wacki" narzekał na jakiś element rozgrywki.
No nie wiem. Osobiście spotkałem się z narzekaniem na nielogiczne zagadki i długość (a raczej krótkość) gry. Niektórzy wypominają tej produkcji również irytujące odzywki głównych bohaterów (chociaż mi osobiście jakoś nie przeszkadzały) oraz brak dialogów (poza przerywnikami filmowymi rzecz jasna). Oceny w recenzjach też miała raczej przeciętne.

Co nie zmienia faktu, że Wacki miały niepowtarzalny klimat. Szkoda, że Seven Stars Multimedia tak szybko zakończyło swoją działalność.
Post edited November 24, 2017 by Frozen